مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان از جامعه هدف خواست با مراجعه مستقیم به سایت(درگاه)، شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی از سوءاستفاده افراد سودجو جلوگیری کنند.
کد خبر: ۱۰۵۳۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴ 02 July 2022

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خوزستان عبدالرضا روشنی خطاب به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت:به منظور پیشگیری از سوءاستفاده و کلاهبرداری افراد سودجو، از ارایه کلمه کاربری، رمز عبور سامانه تامین اجتماعی و رمز کارت بانکی خود به افراد ناشناس، خودداری کرده و به صورت دوره‌ای نسبت به تغییر رمز خود اقدام کنند.

وی گفت:همچنین برای بهره مندی از خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی، به آدرس سامانه الکترونیکی  es.tamin.ir یا به کارگزاری های رسمی و مراکز ارایه خدمات اینترنتی معتبر، مراجعه کرده یا پاسخ سوال‌ خود را به صورت مستقیم از سامانه تلفنی ۱۴۲۰ دریافت کنند.

 روشنی، در ادامه به جامعه هدف تامین اجتماعی پیشنهاد کرد مواردی از قبیل بدهی کارگاه، ثبت سوابق بیمه شدگان، ارسال فهرست و پرداخت حق بیمه را ، از سامانه یاد شده به صورت ماهانه رصد کرده تا از صحت آن اطمینان حاصل کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان افزود:در صورت مشاهده هرگونه تخلف، سوءاستفاده و کلاهبرداری، مراتب را با ارایه مستندات مربوطه، به حراست اداره کل تامین اجتماعی استان اعلام کنند.

حدود ۲.۵ میلیون نفر از جمعیت ۴.۸ میلیون نفری خوزستان زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی استان هستند.

برچسب ها: کلاهبرداری
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار