با افزایش ظرفیت تولید محصولات؛
مسعود کیانی در گفتگو با روابط‌عمومی به کیفیت بالای محصولات تولیدی اشاره کرد و گفت: با توجه به کسب استاندارد ملی و دریافت رتبه‌های برتر کیفیت، در صورت افزایش ظرفیت تولیدی محصولات این شرکت قابلیت ارزآوری دارند.
کد خبر: ۱۰۵۴۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳ 06 July 2022

همه محصولات تولیدی شرکت آبان بسپار توسعه در کنار تامین نیاز داخلی، قابلیت صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس دارند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، این سخن مدیرعامل شرکت آبان بسپار توسعه است؛ شرکتی که با هدف خودکفایی و متکی بر علم و فناورری جهت نیازهای زیربنایی صنعت نیشکر بنا شد و حالا، به دلیل تنوع و کیفیت بالای محصولاتش، آماده حضور در بازارهای منطقه است.

مسعود کیانی در گفتگو با روابط‌عمومی به کیفیت بالای محصولات تولیدی اشاره کرد و گفت: با توجه به کسب استاندارد ملی و دریافت رتبه‌های برتر کیفیت، در صورت افزایش ظرفیت تولیدی محصولات این شرکت قابلیت ارزآوری دارند.

وی با بیان اینکه در تولید لوله‌های «هیدروفلوم» این شرکت توانسته در مقایسه با ۲۶ ماه گذشته، ۲۲ تن افزایش تولید داشته باشد. افزود، این لوله‌های آبیاری به دلیل کیفیت بالا، مشتریان خارجی زیادی دارد اما در حال حاضر صرفا نیاز داخلی کشت و صنعت‌های نیشکری تامین می‌شود و امکان صادرات این محصول وجود ندارد.

آبیاری مزارع به روش هیدروفلوم، پیشرفته ‌ترین شیوه آبیاری دنیا است و استفاده از این روش موجب افزایش بهره‌وری آب کشاورزی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آبان بسپار توسعه به سایر محصولات تولیدی هم اشاره کرد و بیان داشت، این شرکت اولین و بزرگترین تولیدکننده لوله پلی اتیلن سنگین کاروگیت‌دار و کرتیوپ‌دار دوجداره و لوله تک جداره و همچنین اولین دریافت کننده نشان استاندارد ملی ۹۱۱۶ در سطح کشور است.

کیانی ادامه داد: لوله پلی‌اتیلن در کنار تامین نیاز داخلی استان، به سایر استان‌ها از جمله اصفهان صادر می‌شود و مشتریان متعددی از استان‌ها برای دریافت این محصول، ثبت سفارش کرده‌اند.

وی در پایان گفت: این شرکت با تولید محصولات متنوع پلیمری، توانایی بالایی جهت تامین نیازهای موجود در خوزستان بخصوص در بخش کشاورزی و آب و فاضلاب دارد.

شرکت آبان بَسپار توسعه در ۱۷ کیلومتری جاده اهواز به آبادان نرسیده به نیشکر دعبل خزاعی قرار گرفته و سر درِ آبی رنگ آن با چرخ دنده‌های صنعت میان آرم نیشکر، تلفیق تلاش، تجربه و خلاقیت فرزندان این مرز و بوم را جلوه‌گر شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار