مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: برق ۹۰۴ مشترک اداری، کشاورزی و تجاری در مناطق پنجگانه توزیع برق اهواز که از دستورالعمل ابلاغی بیشتر مصرف کرده اند طی هفته جاری در راستای پایداری و کنترل بار شبکه برق قطع شد.
کد خبر: ۱۰۶۰۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۶ 05 August 2022

عبدالحمید عباس شیاری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به تداوم کنترل، نظارت و پایش لحظه‌ای مصرف برق ادارات و مراکز تجاری اظهار کرد: در این راستا و طی عملکرد مرکز پایش، تعداد هفت هزار و ۴۳۷ مشترک تحت نظارت این شرکت به علت رعایت نکردن الگوی مصرف اخطار مصرف بیش از حد مجاز دریافت کردند.

وی افزود: صنعت برق با تمام توان در این شرایط سخت آب و هوایی با توجه به گرمای ۵۰ درجه و گرد و غبار تلاش می‌کند تا بتواند برق مستمر و پایداری را به شهروندان ارایه دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز نصریج کرد: با فعالیت مرکز پایش انرژی به صورت روزانه ۱۲۰مگاوات مدیریت بار صورت می‌گیرد.

عباس شیاری عنوان کرد: براساس دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو، مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف برق خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند به راحتی مشمول دریافت پاداش خوش حسابی خواهند شد.

وی بیان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیر دولتی موظف هستند مصرف برق خودرا با استفاده از اجرای روش‌ها و برنامه‌های مدیریت مصرف برق از جمله بکارگیری مولدهای اضطراری کاهش دهند.

برچسب ها: مصرف برق
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار