فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۳ نفر از اراذل و اوباش استان با اجرای طرح کنترل اراذل و اوباش شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۶۰۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳ 07 August 2022

به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس سردار سیدمحمد صالحی  اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با اراذل و اوباش و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح دستگیری و کنترل اراذل و اوباش سطح خوزستان توسط پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی این استان طی ۲ روز گذشته به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: با اجرای این طرح و به منظور جلوگیری و پیشگیری از هرگونه شرارت، عربده کشی، زور گیری و همچنین دستگیری اراذل و اوباش خطرناک استان که دارای سوابق کیفری و پرونده های مفتوحه قضائی می باشند، تعداد ۲۵۰ نفر احضار و مورد رصد و کنترل اطلاعاتی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در این طرح ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی تعداد ۱۳ نفر از اراذل و اوباش را که دارای پرونده کیفری اعم از سرقت، شرب خمر ، اخاذی و ضرب و جرح عمدی بودند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در اجرای این طرح یک قبضه سلاح شورشی، تعدادی سلاح سرد به همراه مقادیری مواد مخدر کشف شد.

سردار صالحی با تاکید بر برخورد قانونی با مخلان نظم و امنیت عمومی، به شهروندان توصیه کرد هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه جرائم اجتماعی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

برچسب ها: سلاح سرد ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار