معاون سیاسی اجتماعی استاندار خبر داد؛
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از پیش‌بینی اجرای بیش از سه هزار برنامه ویژه 14 و 15 خرداد در استان خبر داد
کد خبر: ۴۳۳۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹ 31 May 2017
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از پیش‌بینی اجرای بیش از سه هزار برنامه ویژه 14 و 15 خرداد در استان خبر داد . 

علی‌حسین حسین‌زاده در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) و همچنین بزرگداشت قیام 15 خرداد که امروز، هشتم خردادماه در استانداری خوزستان برگزار شد، 

اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های مختلف از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، مناطق نفت‌خیز، حفاری و سایر دستگاه‌های مرتبط اعم از سپاه و بسیج انجام شد، قرار بر این شده است که با توجه به این‌که امسال برنامه‌ای برای اعزام به مرقد مطهر حضرت امام(ره) از استان وجود ندارد، مراسم در سطح استان برگزار شود.

وی با بیان این‌که برنامه امسال با ماه مبارک رمضان مصادف شده است، گفت: برنامه‌های تدارک دیده شده برای چهاردهم و پانزدهم خردادماه، برای کل استان است و اجرای بیش از سه هزار برنامه برای این دو روز در سراسر استان پیش‌بینی شده است . 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان افزود: بنا است برنامه‌هایی در روستاها با اعزام مبلغ اجرا شود. مراسم فرهنگی، شعرخوانی، افطار و اطعام ایتام نیز در برنامه است. تمام پیش‌بینی‌ها در این خصوص انجام شده و سخنرانان نیز مشخص شده‌اند و امید است که برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی نیز به نحو احسن توسط دستگاه‌ها در سطح استان خوزستان انجام شود . 

وی با تشکر از دستگاه‌های مختلفی که در مراسم مختلف حضور دارند، عنوان کرد: این موضوع نشان‌دهنده اهتمام این دستگاه‌ها است و امیدواریم مانند سال‌های قبل، برنامه‌ها با کیفیت بالا اجرا شود . 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار