ساعات پایان کار ادارات تا پایان هفته 13 اعلام شد؛
به منظور مصرف بهینه برق ادارات، کاهش پیک باری شبکه برق، صرفه‌جویی در مصرف آب و برق به ویژه در ساعات اوج مصرف در ادارت، پیشگیری از قعطی‌های احتمالی آب و برق و جهت رفاه و آسایش حال شهروندان، زمان اتمام کار کلیه بانک‌ها، ادارات، سازمان‌ها و... در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 13 اعلام می‌گردد.
کد خبر: ۴۶۰۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶ 15 July 2017
اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان در اطلاعیه‌ای پایان ساعت کاری در کلیه شهرستان‌های استان را از روز یکشنبه تا چهارشنبه هفته جاری، ساعت ۱۳ اعلام کرد.

به گزارش تابناک خوزستان، در این اطلاعیه با اشاره به پیش بینی های اداره کل هواشناسی آمده است: 

با توجه به اطلاعیه شماره 17 اداره‌کل هواشناسی خوزستان در خصوص پیش‌بینی وقوع دماهای 50 درجه سانتی‌گراد و بالاتر در اکثر نقاط استان؛ همچنین وقوع پدیده شرجی از اواخر وقت روز شنبه(۲۴ تیرماه) تا اواخر هفته جاری و نامه مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در خصوص درخواست کاهش ساعت کاری ادارات، بانک‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی در هفته جاری در صورت تداوم وقوع دمای بالا در روزهای آتی جهت جلوگیری از تنش بارگیری بالا بر تجهیزات شبکه برق و بروز حادثه و احتمال قطع برق استان و با عنایت به موافقت جناب آقای مهندس هاشمی‌زاده معاون محترم امور عمرانی و جانشین رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان و به منظور مصرف بهینه برق ادارات، کاهش پیک باری شبکه برق، صرفه‌جویی در مصرف آب و برق به ویژه در ساعات اوج مصرف در ادارت، پیشگیری از قعطی‌های احتمالی آب و برق و جهت رفاه و آسایش حال شهروندان، بدین وسیله زمان اتمام کار کلیه بانک‌ها، ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، مراکز آموزشی و دستگاه‌های اجرایی استان (بجز مراکز عملیاتی، خدماتی، امدادی، بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها و مراکز آتش‌نشانی) در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 13 اعلام می‌گردد.

همچنین کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان در نامه ای به فرمانداران و روسای ادارات و سازمان های استان از آنان خواسته است نسبت به اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص اقدام کنند. بر اساس این نامه، کلیه برنامه‌های آموزشی و امتحانات مراکز آموزشی استان بدون تغییر و بر اساس برنامه‌های اعلام شده برگزار خواهند شد. 

این چندمین بار در هفته های اخیر است که بدلیل افزایش بی سابقه دما و مصرف بالای برق، ادارات خوزستانی زودتر از موعد همیشگی تعطیل می شوند. این تصمیم برای رفاه حال شهروندان و کاهش مصرف برق و جلوگیری از قطعی برق اعلام شده است.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار