کد خبر: ۴۸۳۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴ 25 August 2017
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عاملان درگیری منجر به قتل در کمتر از هفت ساعت توسط عوامل پلیس آگاهی شوش خبر داد.

سرهنگ سید محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری ، بلافاصله عوامل انتظامی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل درگیری مشاهده کردند، تعدادی افراد با یکدیگر درگیر شده که پیش از حضور عوامل انتظامی، عوامل درگیری از محل متواری و دو نفر مجروح به مرکز درمانی منتقل شده که یکی از مجروحان به علت جراحات وارده فوت کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: به دلیل حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و پس از هماهنگی قضائی با بررسی های فنی و اقدامات پلیسی و اخذ اظهارات شاهدان ، عوامل حاضر در این نزاع دسته جمعی شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

صالحی با اشاره به اهمیت موضوع و انعکاس وسیع آن در بین شهروندان و افکار عمومی بیان کرد: با پیگیری عوامل انتظامی مخفیگاه متهمان شناسایی و در یک اقدام مشترک و هماهنگ شده در کمتر از هفت ساعت از وقوع قتل ، تعداد ۴ متهم دستگیر که بلافاصله برای تحقیقات اولیه به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی در پایان با بیان اینکه یکی از متهمان که جوان ۲۰ ساله ای است درتحقیقات پلیس به قتل نوجوان ۱۵ ساله در درگیری روز گذشته اعتراف کرده و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد، گفت: یک قبضه سلاح شکاری از قاتل کشف که پس از تکمیل پرونده مقدماتی متهمان به دادسرا ارجاع می شوند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار