کد خبر: ۴۸۹۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸ 05 September 2017
تیم فوتبال استقلال اهواز پس از ۱۸ ماه موفق به کسب پیروزی در یک بازی رسمی شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم استقلال اهواز در هفته نخست از فصل جدید لیگ دسته دوم با نتیجه دو بر صفر مقابل شهرداری کاشان به برتری رسید تا طلسم ۱۸ ماهه پیروز نشدن در مسابقات رسمی را بشکند.

آبی‌پوشان اهوازی آخرین بار در تاریخ ۲۱ اسفندماه ۹۴ با مربیگری سیاوش بختاری‌زاده در هفته بیست‌وسوم مسابقات لیگ برتر فصل ۹۴-۹۵ موفق به شکست دادن راه‌آهن تهران با تک گل طالب ریکانی شده بودند، اما در هفت بازی پایانی لیگ برتر و ۳۴ بازی فصل گذشته لیگ دسته اول موفق به شکست دادن حریفان نشدند.

استقلالی‌ها سرانجام با سپری شدن ۱۸ ماه از بازی مقابل راه‌آهن، طلسم برنده نشدن در مسابقات رسمی را شکستند و فصل جدد لیگ دسته دوم را با پیروزی مقابل شهرداری کاشان آغاز کردند.

از نکات جالب دیدار استقلال اهواز و شهرداری کاشان، حضور پرشور هواداران استقلالی بود که یک‌صدا تیم خود را تشویق می‌کردند. ضمن اینکه آلفردو کاسیمیرو سرمربی پرتغالی استقلال اهواز که در نیمه اول روی نیمکت این تیم نشسته بود، در نیمه دوم به جایگاه رفت، چون هنوز آی‌دی کارت این مربی از سوی سازمان لیگ صادر نشده است. در لیست تیم شهرداری کاشان نیر نام سرمربی این تیم قید نشده بود.

استقلال اهواز که در گروه دوم مسابقات قرار گرفته است، در هفته آینده به دیدار تم شهدای بابلسر می‌رود.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار