مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان:
مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان از معامله بیش از ۱۳ میلیون سهام در بورس منطقه‌ای این استان خبر داد.
کد خبر: ۴۹۱۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱ 10 September 2017
به گزارش تسنیم _ منطقه خوزستان، نیلوفر بحریه با اشاره به معاملات انجام شده در هفته گذشته منتهی به تاریخ پانزدهم شهریور ماه در بورس منطقه‌ای خوزستان اظهار داشت: در این هفته تعداد  13 میلیون و 452 هزار سهم، حق تقدم و اوراق مبادله شد.

وی ارزش سهام، حق تقدم و اوراق مبادله شده در بورس منطقه‌ای خوزستان را 44 میلیارد و یک‌صد میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این تعداد سهام متعلق به 175 شرکت است.

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان 68 درصد این معاملات را مربوط به خرید سهام اعلام کرد و ادامه داد: همچنین 32 درصد باقی‌مانده مربوط به فروش سهام است.

وی با بیان اینکه معاملات توسط 12 ایستگاه معاملاتی انجام شد خاطرنشان کرد: در مجموع در هفته گذشته برای 152 نفر کد سهامداری جدید ایجاد شد.

بحریه در ادامه سخنان خود بیان کرد: در پایان معاملات این هفته سهام اوراق تسهیلات مسکن، سهام هتل پارسیان کوثر اصفهان و سهام شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با بیش‌ترین ارزش ریالی خرید روبه‌رو شد.

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان در پایان یادآور شد: همچنین سهام سهام شرکت فولاد خوزستان، سایپا و اسناد خزانه اسلامی به ترتیب با بیشترین ارزش ریالی فروش روبه‌رو شد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار