مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: باشگاه استقلال خوزستان همچنان زیر نظر گروه ملی است اما یکی از مصوبات جلسه امروز این بود که در صورت حضور متقاضی خوب امتیاز باشگاه واگذار شود.
کد خبر: ۵۰۲۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱ 03 October 2017
به گزارش فارس_ منطقه خوزستان، افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در مورد جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان گفت:‌ بنده برای کمک و نظارت در این جلسه حضور داشتم. این جلسه برای حل مشکلات استقلال خوزستان بود و برهمین اساس صفرعلی جمالپور به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه انتخاب شد. با رأی حاضرین ابراهیم قنبری هم رئیس هیأت مدیره شد.

وی در مورد اینکه آیا همچنان باشگاه زیر نظر گروه ملی قرار دارد،عنوان کرد: بله. باشگاه زیر نظر گروه ملی است اما هیأت مدیره و مدیرعامل تغییر کردند.

مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان در رابطه با وضعیت اعتصاب اعضای تیم گفت: این مسئله هم حل خواهد شد و مشکلی نیست.

حیدری در پاسخ به این سؤال که آیا همچنان بحث واگذاری امتیاز باشگاه مطرح است، عنوان کرد:‌ بله. همچنان بحث واگذاری وجود دارد گروه ملی توان تیم‌داری ندارد و یکی از بندهای مصوبات جلسه امشب این بود که اگر متقاضی خوبی پیدا شود امتیاز باشگاه را واگذار کنند.

وی در رابطه با اینکه آیا بحث خرید امتیاز باشگاه از سوی شرکت کشت و صنعت هفت تپه منتفی شده است، تصریح کرد: خیر. آنها هم به عنوان متقاضی حضور دارند و اگر بستر فراهم بود می‌توانند مالکیت باشگاه را در اختیار بگیرند و یکی از گزینه‌ها هستند.

مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان درباره نحوه همکاری با عبدالله ویسی گفت: ویسی سرمربی است و با قدرت کار خود را دنبال می‌کند. یکی از مصوبات هیأت مدیره همین مسئله بود.

حیدری گفت: ما به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان فولاد، صنعت نفت و استقلال خوزستان برای‌مان فرقی ندارد با توجه به اینکه وضعیت این باشگاه کمی شکننده بود به کار آنها ورود کردیم تا این باشگاه به حال خودش رها نشود.

وی در رابطه با وضعیت استقلال اهواز تصریح کرد: درصدد کمک به استقلال اهواز هستیم و قصد داریم با حمایت‌هایی که از این باشگاه ریشه‌دار انجام می‌دهیم بستر برای صعود این تیم از لیگ دسته دو به لیگ دسته اول فراهم کنیم.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار