مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به نظارت و سخت گیری بیشتر این اداره کل به امر باشگاه‌داری نسبت به گذشته، گفت: در اهواز 230 باشگاه فعال داریم که 42 باشگاه فاقد مجوز هستند که به این تعداد باشگاه، 10 روز مهلت می دهیم تا برای گرفتن مجور اقدام کنند.
کد خبر: ۵۱۹۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲ 05 November 2017
به گزارش ایسنا _ منطقه خوزستان، افشین حیدری، اظهارکرد: طی شش ماه گذشته 111 مجوز تاسیس باشگاه صادر شد و 120 مورد تمدید مجوز داشتیم. همچنین در این مدت 13 جلسه کمیسیون ماده پنج که در همین راستا است را برگزار کردیم.

وی با بیان این که در شش ماه اخیر 63 مورد بازرسی از باشگاه ها صورت گرفت، گفت: در این بازرسی ها به 40 باشگاه به دلایلی اخطار داده شد و سه مورد نیز پلمپ شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در اهواز 230 باشگاه فعال داریم که 42 باشگاه فاقد مجوز هستند و باتوجه به اهمیت کار و توجه خاصی که به امر باشگاه داری داریم، به این تعداد باشگاه مهلتی 10 روزه می دهیم تا برای گرفتن مجور اقدام کنند و در غیر این صورت این باشگاه ها پلمپ خواهند شد و در این راستا نیز با مقامات قضایی هماهنگ کرده ایم.

وی ادامه داد: در سطح استان نیز هزار و 147 باشگاه داریم و در ادامه سایر باشگاه های استان را هم سرکشی خواهیم کرد و اقدامات لازم برای آن ها نیز اعمال می شود. همچنین رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در باشگاه ها نیز برای ما بسیار اهمیت دارد و باید در دستور کار مسوولان باشگاه ها هم باشد. از این به بعد نظارت و سخت گیری ما به امر باشگاه داری نسبت به گذشته بیشتر خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار