به همت تعدادی از خانواده های شهدای حادثه تروریستی سال گذشته در منطقه حله عراق، موکب این شهدا برپا شد.
کد خبر: ۵۲۰۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵ 06 November 2017
به گزارش تابناک خوزستان، چهارم آبان ماه سال گذشته و بعد از مراسم اربعین حسینی، طی انفجار یک خودروی بمب ‌گذاری شده در یک اقامتگاه در منطقه «الشوملی» شهر «الحلة» (مرکز استان بابل) واقع در جنوب بغداد، بیش از ۵۰ زائر امام حسین(ع) به شهادت رسیدند که ۴۳ تن از شهدا خوزستانی بودند. 

همزمان با سالگرد این حادثه و پس از برگزاری یادواره شهدای حله در اهواز، تعدادی از اعضای خانواده این شهدا، در همان مکانی که این حادثه رخ داد، موکب شهدای حله را برپا کرده اند. 

خبرنگار ما در تماس با "زهرا نائب پور" یکی از اعضای این خانواده شهدا که در این حادثه تعداد 8 نفر از نزدیکان خود را از دست داده، عنوان کرد: همزمان با مراسم اربعین حسینی علیه السلام در همان محل حادثه، اقدام به راه اندازی این موکب کرده ایم تا این پیام را به داعش و داعشیان برسانیم که با وجود اینکه خانواده های ما را به شهادت رساندید، اما ما به عنوان بازماندگان این شهدا به هیچ وجه دست از اهل بیت و راه آنها نخواهیم کشید.

 وی افزود: اهالی منطقه "حله" بعد از اینکه متوجه شدند این موکب از سوی خانواده شهدای سال گذشته اربعین برپا شده است، استقبال گرم و خوشایندی از ما داشته اند و از آنها کمال تشکر را داریم.

موکب شهدای حادثه تروریستی سال گذشته حله برپا شد+ تصاویر

موکب شهدای حادثه تروریستی سال گذشته حله برپا شد+ تصاویر

موکب شهدای حادثه تروریستی سال گذشته حله برپا شد+ تصاویر

موکب شهدای حادثه تروریستی سال گذشته حله برپا شد+ تصاویربرچسب ها: موکب ، اربعین ، شهدای حله ، داعش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار