وزیر نیرو:
وزیر نیرو گفت: برای بازدید از شهرها و همچنین بررسی و مذاکرات در خصوص پیشرفت کارها به منظور حل و فصل مسائل و مشکلات موجود به خوزستان آمده ایم.
کد خبر: ۵۲۰۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷ 06 November 2017
به گزارش تابناک خوزستان، رضا اردکانیان پیش از ظهر امروز در بستان اظهار کرد: توفیقی بود که بعد از یک هفته از رأی اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به این وعده ای که به مردم خوزستان و نمایندگان آنها داده شد، عمل شود.

وی افزود: به همراه مدیران ارشد وزارت نیرو در بخش آب و برق و با هماهنگی های انجام شده مسئولان خوزستان و نمایندگان مردم برای بازدید از شهرها و همچنین بررسی و مذاکرات در خصوص پیشرفت کارها به منظور حل و فصل مسائل و مشکلات موجود به خوزستان آمده ایم.

اردکانیان عنوان کرد: امروز طرح انتقال آب از بستان به چذابه که با همکاری شرکت آب و برق خوزستان در مدت زمان کمتر از سه ماه به بهره برداری رسیده و آب آشامیدنی سالم برای مردم و زائران حسینی تامین می کند را خواهیم داشت.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای این طرح درنظر گرفته شده است، بیان کرد: در این پروژه ۳۰ کیلومتر خط لوله گذاری شده است. همچنین دو ایستگاه پمپاژ به ظرفیت۱۸۰ و ۲۹۰ مترمکعب در ساعت در مرحله اول امروز به افتتاح می رسد ولی در بلندمدت مخزن با ظرفیت بیشتری برای آن درنظر می گیریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار