مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان:
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، گفت: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد.
کد خبر: ۵۴۹۲۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ 08 January 2018

مسعود احمدی اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز در بازار در حال حاضر با اعمال حداکثر سود 400تومان از سوی فروشنده، حدود 7200 تومان است و فروشندگانی که سود کمتری دریافت می‌کنند، هر کیلوگرم مرغ را با قیمت کمتر از 7200 به فروش می‌رسانند.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز برای مصرف کننده حداکثر 7200 تومان است و نباید فروشندگان در این زمینه مرغ را با قیمت بیشتری عرضه کنند.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: فروشندگان می‌توانند مرغ را با سود کمتر از 400 تومان در بازار عرضه کنند اما اجازه ندارند سود خود را بیشتر از 400 تومان در نظر بگیرند و مرغ را با قیمت بالای 7200تومان برای هر کیلوگرم به فروش برسانند.

احمدی با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، عنوان کرد: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد.

وی با بیان این‌که در بازار، مرغ منجمد نیز به وفور وجود دارد، ادامه داد: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد در بازار برای فروش عمده 5800 تومان و برای مصرف کننده -به صورت خرده فروشی- هر کیلوگرم 6200 تومان است و مردم می‌توانند در صورت نیاز مرغ منجمد خریداری کنند.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان خاطرنشان کرد: به میزان کافی مرغ منجمد در سردخانه‌های استان ذخیره شده است تا در صورت نیاز در بازار توزیع شود و هیچ مشکلی در بحث مرغ در استان وجود ندارد.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: مرغ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار