روز یکشنبه به دلیل پدیده گرد و غبار صورت می گیرد؛
به علت تداوم پدیده گرد و غبار در استان خوزستان، روز یکشنبه در اغلب شهرها مدارس و دانشگاه ها تعطیل بوده و ادارات با تاخیر آغاز می شود.
کد خبر: ۵۵۴۹۶۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹ 20 January 2018

به دنبال تداوم پدیده گرد و غبار دانشگاه ها و مدارس نوبت صبح و بعد از ظهر در عمده شهرهای استان در روز یکشنبه اول بهمن ماه تعطیل شد و آغاز فعالیت ادارات در این روز در عمده شهرهای خوزستان با تاخیر خواهد بود.

به گزارش "تابناک" ؛ بر اساس اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استان و همچنین تصمیم گیری فرمانداران، مدارس و دانشگاه ها در همه شهرهای خوزستان فردا یکشنبه یکم بهمن ماه تعطیل شد، در عین حال دانشگاه ها و مدارس در شهرستان های باغملک، لالی، اندیکا و آغاجاری فقط در نوبت صبح تعطیل هستند و دانشگاه ها و مدارس سایر شهرستان ها در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود.

 بر اساس اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان، امتحانات پایان ترم دانشگاه ها بدون هیچ تغییری فردا یکشنبه یکم بهمن ماه برگزار خواهد شد.

همچنین بر اساس اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استان، شروع فعالیت ادارات در شهرهای اهواز، کارون، باوی، حمیدیه، هویزه، دشت آزادگان، آبادان، خرمشهر، شادگان، رامشیر، شوش، امیدیه، ماهشهر، دزفول، گتوند، شوشتر، رامهرمز و اندیمشک فردا یکشنبه ساعت ۱۰ صبح خواهد بود و بر اساس اعلام فرمانداران مسجدسلیمان، ایذه، بهبهان و آغاجاری فعالیت ادارات در این شهرستان ها در روز یکشنبه با دو ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

همچنین با تصمیم مصطفی سمالی فرماندار شهرستان ایذه فردا برای بانوان کارمند در این شهرستان تعطیلی منظور میشود.

بانک های استان هم فردا در شهرهای پیش گفته خدمات خود را از ساعت ۹:۱۵ به مشتریان خود آغاز می کنند.

در شهرستان بهبهان دانشگاه ها روز یکشنبه دایر است و فقط مدارس در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار