برای اولین بار رقم خورد؛
خوزستان پس از ارزیابی عملکرد ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور توسط وزارت، برای اولین بار رتبه دوم را به دست آورد.
کد خبر: ۶۰۵۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶ 13 May 2018

نگار افشین، مسوول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اظهارکرد: پس از ارزیابی عملکرد ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور توسط وزارت، خوزستان پس از آذربایجان‌غربی مقام دوم را به دست آورد و گلستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی با بیان این‌که این افتخار برای ورزش بانوان خوزستان برای اولین بار است که به دست آمده است، گفت: سال گذشته خوزستان در رده شانزدهم قرار گرفت و خوشبختانه با اقدامات و حمایت‌های صورت گرفته از ورزش بانوان، جهش بسیار خوبی در این زمینه داشته‌ایم.

مسوول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: حضور بانوان در مسابقات کشوری و میادین بین‌المللی، مدال‌های کسب شده و اعتباراتی که برای بخش بانوان جذب شده است، از جمله آیتم‌های مورد ارزیابی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: این مهم به واسطه زحمات تمام هیات‌های استانی و شهرستانی و همچین ادارات ورزش و جوانان شهرستا‌ن‌ها به دست آمد. همچنین جا دارد از نگاه مثبت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نسبت به ورزش بانوان تشکر ویژه‌ داشته باشم.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: ورزش بانوان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار