رقابت های شطرنج کارگری خوزستان با شناخت تیم های برتر به پایان رسید.
کد خبر: ۶۲۹۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸ 12 July 2018

عباس علوانی، رییس هیات ورزش کارگری استان اظهارکرد: این مسابقات از ۱۹ تیرماه به مدت دو روز با حضور هفت تیم در خانه شطرنج اهواز برگزار شد.

وی بیان کرد: تیم های فولادخوزستان الف و ب، فولاد کاویان، برق منطقه ای خوزستان، پتروشیمی تندگویان، غدیر آب خوزستان و هیات ورزش کارگری منطقه آزاد اروند در این رقابت ها حضور داشتند.

رییس هیات ورزش کارگری خوستان گفت: در پایان نیز تیم هیات ورزشی کارگری منطقه آزاد اروند با ۱۶ امتیاز قهرمان این مسابقات شد و مجوز حضور در رقابت های کشوری پیش رو را به دست آورد. همچنین تیم های شرکت غدیر آب خوزستان با ۱۵/۵ امتیاز و پتروشیمی تندگویان با ۱۲/۵ امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم کسب کردند.

وی با اشاره به قهرمانان پنج گانه میزها نیز عنوان کرد: روح الله نریموسی از پتروشیمی تندگویان، بهروز فولادی از تیم آب غدیر خوزستان ، علی نیکپور و شهریار عظیمی هر دو از هیات ورزشی کارگری منطقه ورزشی منطقه آزاد اروند و آذین مودت از پتروشیمی تندگویان به ترتیب به عنوان قهرمان میزهای اول تا پنجم شناخته شدند.

علوانی با ابراز رضایت از سطح این رقابت ها، گفت: در پایان با حضور آقای غفاری مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان و عبدالامیرخطیب زاده رییس هیات شطرنج خوزستان به تیم ها و نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: شطرنج ، ورزش کارگری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار