مدیرعامل فولاد با اشاره به قرارداد تبلیغات محیطی تاکید کرد؛
مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: سازمان لیگ فوتبال برای حفظ منافع باشگاه های فوتبال، قرارداد جدید تبلیغاتی را به گونه ای تنظیم کند که تمامی باشگاه های فوتبال کشور درآمد یکسانی از تبلیغات محیطی داشته باشند.
کد خبر: ۶۴۱۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹ 10 August 2018

حبیب الله رضایی در خصوص تبلیغات محیطی لیگ برتر، اظهارکرد: فوتبال در حال حاضر در کانون توجه است و با توجه به این ظرفیت، سازمان لیگ به عنوان متولی باید حداکثر استفاده را از این فضا داشته باشد تا باشگاه های فوتبال بخشی از هزینه های جاری را از این محل جبران کنند.

وی ادامه افزود: آن گونه که ما مطلع شدیم، سازمان لیگ با توجه به تجربه سالیان اخیر سعی بر اجرایی نمودن قراردادی بهتر دارد و کمیته بازاریابی با وسواس جزئیات مختلف را مورد بحث و بررسی قرار داده است؛ باید این اصل را مورد توجه قرار دهیم که فوتبال ما برای رقابت با لیگ های همسایه و تقویت تیم های خود به درآمدزایی توجه بیشتری داشته باشد. در حال حاضر هزینه های تیمداری بالا رفته و باشگاه ها نمی توانند نسبت به تامین تمامی هزینه ها اقدام کنند اما اگر موضوعات درآمدزایی مثل تبلیغات محیطی به خوبی اجرایی شوند، بخش قابل توجهی از دغدغه باشگاه های ما کاسته می شود و در آن صورت می توانیم در فوتبال خود تغییرات خوبی را مشاهده کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پایان گفت: درخواست ما از سازمان محترم لیگ توجه به حقوق تیم های لیگ برتری است؛ سازمان لیگ فوتبال برای حفظ منافع باشگاه های فوتبال قرارداد جدید تبلیغاتی را به گونه ای تنظیم کند که تمامی باشگاه های فوتبال کشور درآمد یکسانی از تبلیغات محیطی داشته باشند.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: فولاد خوزستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار