سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از جذب سروش رفیعی کاملا راضی هستیم البته با توجه به اینکه او مدتی از فوتبال ایران دور بوده است برای هماهنگی با تیم نیاز به زمان دارد.
کد خبر: ۶۴۹۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷ 29 August 2018

سید اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا ، اظهار کرد: بازی فردا یکی از دیدارهای مهم ما محسوب می‌شود و با توجه به اینکه سایپا هفته گذشته موفق شد پس از دو سه هفته ناکامی برنده شود، با انگیزه برابر ما حاضر خواهد شد. در مقابل، تیم ما نیز ان‌شاءالله خود را نشان دهد و با نتیجه از زمین خارج شود. مطمئن هستم سایپا نیز می‌خواهد با حداقل نتیجه از زمین خارج شود که همین موضوع شرایط را برای ما کمی سخت می‌کند و امیدوارم بازیکنانم با تلاش و دوندگی که خواهند داشت حداکثرامتیاز را از آن خود کنیم.

وی در ادامه گفت: ما در هر بازی تلاش‌مان کسب سه امتیاز بازی است و البته در برخی مواقع مانند دیدار با استقلال تهران شرایط و جو بازی اجازه نمی‌دهد که برای برد رو به جلو حرکت کنیم. در کل تلاش ما کسب حداکثر نتایج چه در بازی‌های خانگی و چه در بازی‌های خارج از خانه است و باید به صورتی کار کنیم که نشان دهیم در تمام بازی‌ها به دنبال سه امتیاز هستیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند سروش رفیعی در دیدارهایی که همراه با فولاد بوده است کارایی لازم را نداشته و در واقع فولاد با 10 بازیکن مقابل حریفان بازی می‌کند، عنوان کرد: بعد از بازی با پرسپولیس که برخی می‌گفتند سروش خوب بازی نکرد من گفتم قرار نبود تنها رفیعی برابر پرسپولیس بازی کند. من فکر می‌کنم در دیدارهایی که سروش همراه ما بوده است جزو بازیکنان تاثیرگذارمان بوده است. به هر حال او مدتی از فوتبال ایران دور شده بود و اکنون نسبت به سایر بازیکنان نیاز به هماهنگی بیشتری با تیم دارد. من فکر می‌کنم شاید با توجه به اینکه همه توجه و نگاه‌شان به رفیعی است این موضوع به نوعی این بازیکن را تحت فشار قرار داده است. در کل رفیعی بازیکن باتجربه و قابلی است و عملکرد او طبق آنچه از او خواسته‌ایم مورد قبول بوده است. همین الان که با شما صحبت می‌کنم از او کاملا راضی هستیم. او خیلی خوب نیز با جوان‌های تیم کار می‌کند و تجربیات خود را در اختیار آن‌ها می‌گذارد. داشتن چنین مهره‌های باتجربه‌ای از نظر فنی و اخلاقی می‌تواند در تیم تاثیرگذار باشد.

وی همچنین در پاسخ به این سوا ل که در بازی فردا سایپایی مقابل فولاد قرار می‌گیرد که از عبدالله ناصری، رحیم زهیوی و امید خالدی بازیکنان سابق فولاد بهره می‌برد این موضوع چقدر می‌تواند در روند بازی تاثیرگذار باشد، گفت: همان طور که این سه بازیکن برای این دیدار انگیزه دارند نفرات ما نیز باانگیزه هستند و می‌خواهند از این بازی خانگی امتیاز کسب کنند. امیدوارم این موضوع به جذابیت‌های بازی کمک کند. خوشحالیم که بازیکنان خوزستان در تیم‌های کشور پخش هستند و بازیکنان خوزستانی در هر تیمی که باشند توانمند هستند و خوشحالیم که شاهد حضور آن‌ها در تیم‌های دیگر هستیم.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار