مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای خوزستان با بیان اینکه تاکنون حدود 70 درصد مطالبات کامیونداران محقق شده است گفت: بیش از 6هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی بین کامیونداران این استان توزیع شد.
کد خبر: ۶۷۶۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵ 07 November 2018

غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به مطالبات صنفی رانندگان اظهارداشت: بیشترین تاثیر این موضوع بر روی بندر امام خمینی (ره) بود که طی همکاری مشترک با تشکلات حمل و نقل استان تعداد 180 دستگاه کامیون در بندر کار تخلیه کشتی ها و انتقال بار به انبارها را انجام دادند.

این مقام مسئول در راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید بر اینکه تاکنون 70 درصد مطالبات رانندگان در زمینه بیمه، لاستیک محقق شده است، افزود: در این مدت بیش از 6 هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی بین کامیونداران توزیع شد.

وی به ماهیت کاری بندر امام خمینی (ره) در زمینه حمل بار و ورود کالا به کشور اشاره کرد و ادامه داد: این بندر مبدا اصلی حمل 60 درصد از کالاهای اساسی و استراتژیک کشور است.

بهرامی نیا خاطرنشان کرد: کارکرد پایانه این بندر فرا استانی بوده و بیش از 72 درصد حمل بار به وسیله کامیون های سایر استان ها انجام می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای خوزستان تصریح کرد: به دلیل سراسری بودن اعتصابات اخیر این کامیون ها به استان سفر نداشتند و به همین دلیل از ظرفیت حمل و نقل استان استفاده شد و سعی کردیم تا بندر امام خمینی(ره) فعالیت حمل و نقلی خود را ادامه دهد.

بهرامی نیا خاطرنشان کرد: در کنار آن با هماهنگی که با راه آهن شد، بخشی از بار با حمل و نقل ریلی به دیگر استانها ارسال شد.

 

منبع: ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار