به دستور استاندار خوزستان؛
فرماندار دشت آزادگان گفت: به منظور ساماندهی و توسعه شبکه فاضلاب سوسنگرد 50 میلیارد ریال اعتبار به دستور استاندار خوزستان تخصیص داده شد.
کد خبر: ۶۸۰۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶ 16 November 2018

غلام‌عباس هزاریان اظهار داشت: سیستم فاضلاب شهرستان دشت آزدگان و به ویژه سوسنگرد فرسوده است و با مشکلات بسیار زیادی رو به رو است.

به گزارش "تابناک" وی یکی از مشکلات عمده این شهرستان را به ویژه در فصل بارندگی نبود سیستم دفع آب‌های سطحی خواند و گفت: عمر شبکه فاضلاب این شهرستان بیش از 35 سال است و تاکنون نیز اقدامات قابل توجهی در این حوزه انجام نشده است.

فرماندار دشت آزادگان توضیح داد: پس از بازدید مدیر کل مدیریت بحران استان از سطح شهر سوسنگرد و پیگیری شرکت آب و فاضلاب خوزستان به دستور استاندار اعتبار 50 میلیارد ریالی از محل اعتبارات استانی برای ساماندهی شبکه فاضلاب این شهر تخصیص داده شد.

50 میلیارد ریال برای ساماندهی شبکه فاضلاب سوسنگرد تخصیص یافت

وی بیان کرد: طرح این پروژه مطالعه شده و طی چند روز آینده نیز پیمانکار مورد نظر کار را اغاز می کند که برای این پروژه مدت زمان تقریبا سه ماهه تعریف شده است، لذا از مردم سوسنگرد می‌خواهیم در این مدت صبور و شکیبا باشند.

وی ادامه داد: در این پروژه مناطق مختلفی از شهر سوسنگرد از جمله مرکز شهر، مناطق ابوذر، 106 هکتاری، 112 هکتاری، خرعیلیه، مسکن مهر و ...در دستور ساماندهی قرار گرفته است.

شهرستان دشت آزادگان در غرب اهواز و در استان خوزستان واقع شده است و دارای چهار شهر به نام های سوسنگرد، بستان، کوت سیدنعیم و ابوحمیظه است.

 50 میلیارد ریال برای ساماندهی شبکه فاضلاب سوسنگرد تخصیص یافت

ارسال اقلام امدادی به مناطق عشایری رامهرمز

همچنین با توجه به شدت بارش در مناطق عشایر نشین رامهرمز و گرفتار شدن عشایر در سیلاب و تقاضای فرمانداری شهرستان مدیر کل مدیریت بحران استان، دستور تامین نیازهای فوری اعم از چادر ،پتو، وسایل گرم کننده و مواد غذایی ازطریق هلال احمر وامور عشایر راصادر کرد.

هم اکنون تعدادی چادر، پتو و آب معدنی از اداره کل مدیریت بحران در حال ارسال می باشد.

و جهت رسیدگی بیشتر مدیر کل امور عشایر استان،مسولین هلال احمر استان و مدیران گروه ستاد مدیریت بحران به منطقه اعزام شدند.

 

50 میلیارد ریال برای ساماندهی شبکه فاضلاب سوسنگرد تخصیص یافت

50 میلیارد ریال برای ساماندهی شبکه فاضلاب سوسنگرد تخصیص یافت

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار