مدیر عامل آبفا خوزستان:
حقیقی پور با اشاره به اجرايي شدن پروژه ديگري در شهر سوسنگرد گفت: برآورد اوليه براي طرح فاضلاب در ميدان سنبل شهر سوسنگرد انجام شده است كه عمليات اجرايي اين پروژه از روزهاي آينده با اعتباري بالغ بر ٨ ميليارد تومان آغاز مي شود.
کد خبر: ۶۹۸۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶ 01 January 2019

مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: عملیات ١٢ پروژه آب و فاضلاب با اعتباری بیش از 86 میلیارد تومان در شهرستان دشت آزادگان که شامل شهرهای سوسنگرد، هویزه و بستان می شود اجرایی شده است.

صادق حقیقی‌پور در گفت و گو با خبرنگار تابناک خوزستان درباره پروژه آبفا خوزستان در شهرستان دشت آزادگان اظهار داشت: یکی از مشکلات فاضلاب شهر سوسنگرد فرسوده بودن شبکه است که به همین منظور عملیات ١٢ پروژه آب و فاضلاب با اعتباری بیش از 86 میلیارد تومان در شهرستان دشت آزادگان که شامل شهرهای سوسنگرد، هویزه و بستان می شود اجرایی شده است.

وی افزود: در شهر سوسنگرد دو پروژه فاضلاب که شامل خطوط اصلی و شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب نقاط پراکنده و احداث شبکه و خطوط جمع آوری فاضلاب و انشعابات خانگی شهر سوسنگرد در مناطق بلوار معلم، کوی نبوت، منطقه نخلستان، بخشی از کوی ابوذر و اجرای باقیمانده کلکتور واقع در جاده کمربندی نیز فعال شده که این پروژه ها با اعتباری بیش از 32 میلیارد تومان اجرایی شده است.

رئيس هيئت مديره شركت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اجرايي شدن پروژه ديگري در شهر سوسنگرد گفت: برآورد اوليه براي طرح فاضلاب در ميدان سنبل شهر سوسنگرد انجام شده است كه عمليات اجرايي اين پروژه از روزهاي آينده با اعتباري بالغ بر ٨ ميليارد تومان آغاز مي شود.

مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پروژه های شهر هویزه بیان کرد: در شهر هویزه عملیات اجرایی 4 طرح فاضلاب اجرایی شده است که سه طرح شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب و انشعابات خانگی در مناطق کوی علامه کرمی، کوی سلمان فارسی و قطعه یک اهل جرف با اعتباری بیش از 12 میلیارد تومان به مرحه 95 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی با اشاره به دیگر پروژه احداث شبکه و خطوط فاضلاب در شهر هویزه اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی پروژه احداث شبکه و خطوط فاضلاب و انشعابات خانگی باقیمانده در منطقه کوی سلمان و منطقه جهادگران شهر هویزه با اعتبار 7 میلیارد تومان به زودی آغاز می شود.

حقیقی‌پور با اشاره به دو پروژه فاضلاب در شهر بستان بیان کرد: دو پروژه فاضلاب که شامل عملیات اجرایی شبکه جمع آوری و انشعابات خانگی در منطقه رمیم، مرکز و غرب با 75 درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار قریب به 5 میلیارد تومان و پروژه دیگری که شامل عملیات تکمیلی بخشی از شبکه و انشعابات خانگی فاضلاب در شهر بستان با اعتباری بیش از 13 میلیارد تومان اجرایی می شود.

مدیر عامل آبفا خوزستان با اشاره به پروژه های شبکه های توزیع آب در شهرستان دشت آزادگان خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی شبکه توزیع آب و انشعابات دشت آزادگان که شامال منطقه مشوطه شهر سوسنگرد، کوی حمزه شهر هویزه و منطقه امام خمینی، منطقه بیت مخیمر و منطقه ساحلی با اعتباري بیش از 7 میلیارد تومان در حال اجرا است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار