مدیریت بحران استانداری خوزستان اخطاریه‌ای آنی در خصوص شرایط جوی استان در روزهای 16 و 17 دی ماه صادر کرد.
کد خبر: ۶۹۹۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴ 05 January 2019

مدیریت بحران استانداری خوزستان اخطاریه‌ای آنی به فرمانداران و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در خصوص شرایط جوی این شهرها طی روزهای 16 و 17 دی ماه صادر کرد.

در این اطلاعیه‌ به پیش بینی هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی از سمت مرزهای غربی به کشور از صبح یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ و بارش برف و باران، وزش بادشدید ودربرخی نقاط کولاک برف در شمال وشرق خوزستان و بارش برف و باران و وزش باد در شرق خوزستان در روز دوشنبه ۱۷دی۹۷ و لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید در جاده‌های کوهستانی درمدت مذکور (۱۶و17دی۹۷) اشاره شده است.

در این اطلاعیه آمده که مدیران عضو ستاد بحران شهرستان برای خروج از محل خدمت خود باید با فرمانداری، هماهنگی‌های لازم را انجام دهند و فرماندار نیز یک کشیک شبانه روزی تعیین کند.

همچنین در این اخطاریه به شهروندان به ویژه صیادان، صاحبان قایق‌های موتوری و مسافران، گردشگران و افراد ساکن در مناطق در معرض خطر سیلاب و صاعقه، وزش باد شدید و مناطق پرخطر در خصوص تردد شناورهای سبک و قایق های تفریحی، موارد ایمنی و جلوگیری از شنا کردن افراد در سواحل دریا شهروندان به‌جهت رعایت نکات ایمنی مانند عدم تردد غیرضروری و اسکان و برپایی کمپ و چادر در سواحل دریا طی امروز و فردا هشدار داده شده است.

 

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار