نخستین رویداد منطقه‌ای استارتاپی تخصصی کارآفرینی اجتماعی به منظور راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه، از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، شورای اجتماعی وزارت کشور و معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۷۱۱۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ 05 February 2019

استارتاپ تخصصی کارآفرینی اجتماعی با هدف نواندیشی در کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی و شناسایی و حمایت از دانشجویان خلاق در این زمینه، با گستره‌ی دانشگاه‌های منطقه شامل هرمزگان، بوشهر، کرمان، فارس، کردستان، خوزستان، کرمانشاه و ایلام روزهای بیست و هشتم تا سی‌ام فروردین‌ماه سال 98 برگزار خواهد شد.

افزایش مسئولیت اجتماعی، توانمندسازی مددجویان کمیته امداد، کاهش آسیب‌های فضای مجازی، بهبود عملکرد آموزشی به کودکان کار، ارتقای فرهنگ مطالعه در خانواده‌های کم درآمد، کاهش مهاجرت، ارتقای فرهنگ شهروندی، افزایش پایداری خانواده، کاهش بزهکاری و کاهش تکدی‌گری برخی از مهم ترین محورهای برگزاری رویداد استارتاپ تخصصی کارآفرینی است.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 22 فروردین‌ماه سال 98 و زمان برپایی رویداد اصلی از بیست و هشتم تا سی‌ام فروردین سال آینده خواهد بود. هم‌چنین پیش از برگزاری رویداد اصلی، سه پیش‌رویداد در ماه‌های بهمن و اسفند سال جاری در این زمینه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به نام‌نویسی، ارسال آثار و کسب آگاهی بیشتر از نحوه شرکت در این رویداد می‌توانند به نشانی http://sostartup.ir مراجعه کنند.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: استارتاپ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار