جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان آدم‌ربایی در اهواز خبر داد.
کد خبر: ۷۲۲۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰ 07 March 2019

سرهنگ سید محمد صالحی اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و تشکیل پرونده مبنی بر ربوده شدن یکی از اعضای خانواده وی و درخواست مبلغ سه میلیارد ریال از سوی آدم‌ربایان، پرونده جهت رسیدگی و پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم جنایی پليس آگاهی خوزستان ارجاع شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات اطلاعاتی و تخصصی یکی از عوامل اصلی آدم‌ربایی را شناسایی و با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

صالحی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در تحقیقات به عمل آمده متوجه شدند که عامل اصلی آدم‌ربایی با کمک دو نفر دیگر از همدستانش پس از ربودن یک نفر، وی را در مخفیگاهشان گروگان گرفته‌اند که ماموران پس از شناسایی مخفیگاه آنها به محل اختفای متهمان اعزام و در یک عمليات غافلگیرانه، دو متهم دیگر را دستگیر و فرد ربوده شده را نجات دادند.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات كارآگاهان پلیس لب به اعتراف گشوده و گفتند که با توجه به مشکلات قبلی که با فرد ربوده شده داشتند، نقشه ربودن او را طراحی کردند. متهمان دستگير شده پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار