پوستر نخستین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی"توفای سرخ" شوشتر توسط رییس حوزه هنری استان خوزستان رونمایی شد.
کد خبر: ۷۲۵۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸ 13 March 2019

در نشستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب‌الدین طباطبایی رییس حوزه هنری استان خوزستان، ابوالقاسم غلامحیدر دبیر جشنواره و ستاد برگزاری جشنواره نمایشنامه‌خوانی "توفای سرخ" از پوستر نخستین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی"توفای سرخ" در شهرستان شوشتر رونمایی شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه اظهار کرد: این جشنواره به یاد فرمانده خدری و شهدای عملیات والفجر مقدماتی شوشتر برگزار می شود و در همین جا از فرمانداری شوشتر، سپاه پاسداران و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برای حمایتاز برگزاری جشنواره تشکر می‌کنم.

رییس حوزه هنری خوزستان با بیان این که شوشتر شهری مومن خیز و حافظ اسلام و انقلاب است، گفت: همه ادارات، ارگان‌ها و نهادهای یاری‌رسان به جشنواره نمایشنامه‌خوانی "توفای سرخ" تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد اجرای آثار با کیفیتی در اولین دوره جشنواره باشیم.

نخستین جشنواره استانی نمایشنامه‌خوانی توفای سرخ توسط انجمن خانه جوان وابسته به اداره ورزش و جوانان شوشتر از 22 تا 24 اسفند 97 در قلعه سلاسل شوشتر با حضور 22 گروه نمایشی از 11 شهرستان استان خوزستان برگزار می‌شود.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار