مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان :
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: آب هنوز وارد واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره 2 اهواز نشده است و خبرهای منتشر شده در این خصوص را تکذیب می کنم.
کد خبر: ۷۳۳۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲ 11 April 2019

اخلاق محمدیان اظهار کرد: برخی از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز همانند تک نان جنوب و نان اکسین همچنان به تولید نان برای سیل زدگان مشغول هستند و آب وارد واحدهای صنعتی نشده است.

وی افزود: وارد شدن به شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز به دلیل بریدگی های انجام شده در جاده ترانزیتی اهواز - شوش برای عبور آب، با قایق و بصورت نفری میسر است و فقط خیابان های شهرک را آب فرا گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: اخیرا کلیپی در فضای مجازی تحت عنوان غرق شدن شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز و زیر آب رفتن واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک منتشر شده که کذب است.

وی ادامه داد: امروز پنج شنبه مانند روزهای اخیر در شهرک حضور داشته و طی بازدید بعمل آمده از واحدها اعلام میکنم آب به کارگاه های تولیدی وارد نشده است ۰

محمدیان از شروع بکار احداث پل های تردد موقت به این شهرک خبر داد و گفت: در تلاش هستیم با احداث پل های ورودی به شهرک، باعث تسهیل تردد صنعتگران شویم.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار