سرمربی نفت مسجد سلیمان می‌گوید تیمش می‌توانسته گل‌های بیشتری از پدیده دریافت کند.
کد خبر: ۷۳۴۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴ 12 April 2019

تیم‌های فوتبال پدیده و نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 3 بر صفر شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید.

علیرضا مرزبان، سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد:‌ امروز یک باخت بد برای ما مقابل پدیده رقم خورد. پدیده خیلی خوب بازی کرد و ما هم خیلی بد بودیم. این نتیجه، واقعا بد بود. می‌شد حتی یکی دو گل دیگر هم دریافت کنیم. امروز از روزهای بد ما بود و هیچ یک از تاکتیک‌هایمان اجرا نشد. ۸ بازیکن از ترکیبم در لیگ یک بودند. امروز برابر تیمی بودیم که به صدر نزدیک است. از تیمم عصبانیم که چرا اینقدر ترسو بازی کرد.

او افزود: فوتبالیست علاوه بر انگیزه به شهامت نیاز دارد. برای اولین بار است که تیمم را بدون قدرت و مقاومت در زمین دیدم. بازی‌های خوبی انجام دادیم اما امروز خوب نبودیم. به روزهای خوب برمی‌گردیم، بعد از برد امروز سپیدرود، استرس داریم. بازی‌های ما از اینجا به بعد شروع می‌شود. تمام فیل‌های بزرگ را پشت سر گذاشتیم و با تیم‌هایی داریم که همسایه ما هستند. از این به بعد برای بقا باید حتی در بازی‌های خارج از خانه هم امتیاز بگیریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص عصبی بودن بازیکنانش و اخراج یار تعویضی‌اش گفت: خشونت خاصی در تیمم نمی‌بینم. همه کبوترها را در آسمان اعدام نکنید. یکی دو صحنه در زمین بود که به کارت قرمز منجر شد.

مرزبان درباره وضعیت موسی کولیبالی، مدافع این تیم توضیح داد: موسی کولیبالی مصدوم است و با وی در تماسیم. امیدوارم خیلی زود به تمرینات اضافه شود. بازی دومی است که موسی نبود، او شخصیت خوبی دارد و امیدوارم بعد از رفع مصدومیت، به ما ملحق شود.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار