معاون پارلمانی رییس جمهور:
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت در هر شرایطی در کنار مردم خواهد بود و از طریق روش های مختلف نسبت به جبران خسارت ها و ارائه برنامه های حمایتی اقدام خواهد کرد.
کد خبر: ۷۳۴۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱ 12 April 2019

حسین علی امیری اظهار کرد: خوزستان در ارتباط با مساله سیلاب در شرایط خاصی قرار دارد و در این زمینه با تاکید رییس جمهور دولت در کنار مردم است.

وی افزود: بسیاری از مردم در اثر این سیلاب مجبور به ترک خانه هایشان شدند و یا معیشت و کشاورزی خود را از دست دادند و با توجه به این شرایط دولت برای حل مشکلات مردم در کنار آن ها است.

معاون پارلمانی رییس جمهور تصریح کرد: اعضای هیات دولت در سفرهای خود به خوزستان عمدتا درگیر مسایل مدیریت بحران استان بودند و تلاش کرده اند تا شرایط را به بهترین شکل مدیریت کنند.

امیری عنوان کرد: در جلسه آینده دولت قطعا بخشی از وقت جلسه برای پیگیری مسایل سیلاب به ویژه استان خوزستان اختصاص داده خواهد شد و رییس جمهور آخرین گزارشات را از این مناطق دریافت خواهند کرد.

وی گفت: امروز در سفر به خوزستان از مناطقی که اعضای دولت کمتر به آن ها سفر کرده اند، دیدن خواهم کرد و با مردم آن مناطق گفت و گو می کنم.

معاون پارلمانی رییس جمهور بیان کرد: همچنین مسایل و کمبودهایی را که نیاز است تا رییس جمهور از آن مطلع شود را در جلسه هیات دولت مطرح خواهم کرد.

وی با بیان اینکه براساس فرموده امام مردم خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرده اند، خاطرنشان کرد: امروز مردم خوزستان در شرایطی قرار گرفته اند که باید همه مردم ایران در کنار آن ها باشند و تا کنون نیز این مساله اتفاق افتاده است و حماسه ای در این ایام خلق شده است.

امیری ادامه داد: دولت در هر شرایطی در کنار مردم خواهد بود و از طریق روش های مختلف نسبت به جبران خسارت ها و ارائه برنامه های حمایتی اقدام خواهد کرد.

 در این سفر خانم دکتر سرفرازی مدیرکل حوزه دفتر معاون امور مجلس رییس جمهور نیز حضور دارد.

 

منبع: ایسنا

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار