رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان اعزام اکیپ‌های درمانی اورژانس از 10 استان به مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.
کد خبر: ۷۳۴۷۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰ 15 April 2019

دکتر شهیار میرخشتی اظهار کرد: از نخستین روزهای وقوع سیلاب خدمات درمانی به صورت شبانه‌روزی به بیماران نیازمند ارائه شده است. همچنین با حضور نیروهای کمکی اعزامی از دیگر استان‌ها هیچگونه مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم.

وی افزود: با هماهنگی سازمان اورژانس کشور اکیپ‌های درمانی با تجهیزات کامل به همراه اتوبوس آمبولانس و آمبولانس از تهران، کردستان، کرمان، بوشهر، کرمانشاه، کاشان، اراک، همدان، اصفهان، تبریز و قم به مناطق سیل‌زده خوزستان اعزام شده‌اند.

میرخشتی ادامه داد: این اکیپ‌ها به صورت شبانه‌روزی در اردوگاه‌ها و مراکز درمانی شهرهای اهواز، سوسنگرد، هویزه، حمیدیه و الهایی در حال خدمات‌رسانی هستند.

وی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به یک هزار و ۸۸۱ بیمار در مناطق سیل‌زده، افزود: ۹۷۴ نفر از این تعداد در سوسنگرد، ۶۳۲ در هویزه ، ۱۵۴ نفر در حمیدیه، ۶۷ نفر در الهایی و ۵۴ نفر در اهواز از ارائه خدمات درمانی بهره‌مند شده‌اند.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: دو ماموریت از این ماموریت‌ها ترافیکی و یک هزار و ۸۷۹ ماموریت دیگر غیرترافیکی بودند و ۱۴۶ نفر به بیمارستان‌های اهواز اعزام شدند. همچنین یک هزار و ۷۳۵ نفر از این بیماران در محل تحت درمان قرار گرفتند.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار