رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اندیمشک خبر داد:
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اندیمشک گفت: دو هزار و ۲۲۱ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان از خدمات بیمه درمانی بهره مند شدند.
کد خبر: ۷۴۵۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲ 18 May 2019

علی قلی پور اظهار کرد: یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی و خودکفایی مددجویان بوده و در این راستا برای خودکفایی مددجویان طرح‌های اشتغال‌زا متنوع در دستور کار قرار داده شده است.

وی در ادامه با اشاره به خدمات توانمندسازی در حوزه بهداشت، تحصیل، درمان و سایر خدمات با هدف توانمندسازی مددجویان افزود: با هدف اصل پیشگیری ۴۲۹ نفر مددجو در حوزه خدمات بهداشتی خدمت‌رسانی شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اندیمشک با اشاره به بهره‌مندی دو هزار و ۲۲۱ نفر از مددجویان کمیته امداد اندیمشک از خدمات بیمه درمانی گفت: مبلغ دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در حوزه بیمه خدمات درمانی خدمت‌رسانی شده است.

وی افزود: ۴۲۱ نفر مددجو در حوزه بیمه‌های اجتماعی به مبلغ پنج میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال خدمت‌رسانی و در در مجموع به سه هزار و ۷۱ نفر مددجو کمیته امداد امام خمینی (ره) طی یک سال اخیر از خدمات حوزه بهداشت و درمان از خدمات نهاد کمیته امداد خدمت دریافت کردند.

کمیته امداد امام خمینی (ره) در اندیمشک پنج هزار خانوار مددجو تحت پوشش دارد.

 

منبع: مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار