سرمربی تیم فوتبال شهباز اهواز با اشاره به رای صادر شده از سوی کمیته استیناف درخصوص دیدار تیمش در لیگ یک امیدهای کشور برابر نفت امیدیه، گفت: بهاروند، رییس سازمان لیگ فدراسیون می گوید رای را اجرا نمی‌کنم و هر کاری که دوست داری انجام بده.!
کد خبر: ۷۴۶۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳ 23 May 2019

محراب شادمهر اظهارکرد: در جریان رقابت‌های لیگ یک امید کشور برای برگزاری بازی بین تیم ما و نفت امیدیه ابلاغیه‌ای از سازمان لیگ دریافت کردیم که این دیدار سیزدهم آذرماه برگزار خواهد شد ولی بعد به صورت تلفنی به ما گفتند که بازی ششم آذر انجام می‌شود، در صورتی که آن موقع ما تنها شش بازیکن‌ داشتیم و به مسوولان گفتیم کجای دنیا یک تیم می‌تواند با شش نفر بازی کند. ما هم گفتیم طبق ابلاغیه یعنی در تاریخ سیزدهم آذرماه رو در روی نفت‌امیدیه قرار می‌گیریم ولی مسوولان همچنان بر انجام بازی در تاریخ ششم آذرماه تاکید داشتند.

وی بیان کرد: در هر صورت آن بازی انجام نشد و قبل از پایان مسابقات لیگ یک امیدهای کشور نیز پرونده بازی شهباز اهواز و نفت امیدیه در موعد مقرر به کمیته استیناف رفت و پس از آن هم نامه کمیته انضباطی دیر به دست ما رسید؛ در آن نامه اعلام شده بود که تیم شهباز اهواز باتوجه به این‌که مدارکی ارائه نداده است، 3 بر صفر بازنده اعلام می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال شهباز اهواز افزود: ما هم مدارک و ابلاغیه سازمان لیگ را به کمیته استیناف ارجاع دادیم و متاسفانه به تعطیلات نوروز برخورد کردیم و 24 فرودین‌ماه سال جاری یک رای مبنی بر این‌که تیم شهباز 3 بر صفر بازنده اعلام شده است، صحیح نیست و این بازی باید برگزار شود، صادر شد. حتی گفته شده بود که رای لازم‌الاجرا و قطعی است.

وی بیان کرد: ما هم پیگیر رای شدیم که آقای عبدی گفت، باتوجه به این‌که لیگ تمام شده است، زیر بار این موضوع نمی‌روم. این در حالی است که اگر رای اجرا نشود، تیم ما به یک رده پایین‌تر یعنی لیگ مناطق سقوط می‌کند. به هر حال مسوولان می‌توانند باتوجه به این‌که حق تیم ضایع نشود، تیم ما را در لیگ نگه دارند.

شادمهر گفت: در هر صورت این رای نیز به آقای بهاروند، رییس سازمان لیگ فدراسیون ارجاع داده شد ولی او هم می‌گوید رای را اجرا نمی‌کنم و هر کاری که دوست داری انجام بده. ‌آقای بهاروند قبلا تیمی را که افتاده بود در لیگ نگه داشته است، بعد به من می‌گوید کاری برای شما انجام نمی‌دهم. البته به موقع نیز نام آن تیم را خواهم گفت. جا دارد از پیگری‌های آقای طالقانی، رییس هیات فوتبال نیز قدردانی کنم.

وی افزود: باتوجه به این‌که پای امتیاز یک استان در میان است، از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان می‌خواهم پیگیر حل مشکل شوند تا حق یک باشگاه که به صورت شخصی و خصوصی اداره می‌‌شود، ضایع نشود. هیچ ارگان و نهادی یک ریال هم به ما کمک نکرده است و بامشکلات بسیاری لیگ را به پایان رساندیم.

سرمربی تیم فوتبال شهباز اهواز با اشاره به کوتاهی صورت گرفته از سوی کمیته استیناف هم عنوان کرد: زمانی که رای ابلاغ شد مسابقات تمام شده بود و قطعا کمیته استیناف هم کوتاهی کرده است زیرا می‌توانست مانع از ادامه مسابقات شود تا تکلیف بازی ما و نفت امیدیه مشخص شود.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار