مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز تاکید کرد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با توجه به افزایش دما در شهر اهواز، شهروندان نسبت به رعایت الگوی مصرف بهینه برق در ساعت‌های پیک اقدام کنند و از لوازم برقی غیر ضروری در این ساعت‌ها استفاده نکنند.
کد خبر: ۷۵۰۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰ 01 June 2019

حسن کریمی با اشاره به افزایش بار مصرف در ایام گرم سال اظهار کرد: با توجه به اینکه این روزها شاهد افزایش دمای اهواز هستیم، مردم به منظور جلوگیری از سلب آسایش خود و سایر شهروندان باید نسبت به خاموش کردن لوازم برقی غیر ضروری اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به افزایش دما در این روزها در استان خوزستان و شهر اهواز، هرگونه مصرف بیش از حد برق در مناطق و عدم رعایت الگوی مصرف برق، باعث بالا رفتن بار شبکه و همچنین وارد شدن آسیب به تجهیزات برق می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح شود: لوازم غیر ضروری در ساعت‌های پیک بار نباید مورد استفاده قرار بگیرند، زیرا این مساله باعث بالا رفتن بار شبکه و در نهایت اعمال خاموشی از سوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز خواهد شد.

کریمی ادامه داد: شرکت توزیع برق نهایت همکاری را در بحث اعمال خاموشی‌ها با مردم خواهد داشت اما در این زمینه از مردم نیز تقاضا داریم تا همکاری لازم را با این شرکت جهت عبور از این شرایط داشته باشند و نسبت به رعایت الگوی مصرف اقدام کنند.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: مصرف برق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار