دبیر ستاد سنجش آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد:
دبیر ستاد سنجش سلامت آموزش و پرورش خوزستان از آغاز فرآیند نوبت گیری سنجش سلامت نوآموزان از ۲۲ خردادماه و پیش بینی سنجش سلامت ۷۰ هزار نوآموز بدو ورود به پایه اول و ۳۰ هزار نوآموز پیش دبستانی خبر داد.
کد خبر: ۷۵۲۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ 10 June 2019

علی ممبینی اظهار کرد: مرحله نوبت گیری اینترنتی فرآیند سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به پایه اول و نیز نوآموزان پیش دبستانی به صورت رسمی از روز چهارشنبه ۲۲ خردادماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: در این مرحله والدین دانش‌آموزان می بایست با در دست داشتن مدارک شناسایی به مدرسه محل ثبت نام فرزند خود مراجعه کنند تا روند اخذ نوبت اینترنتی طرح سنجش سلامت برای فرزند آن‌ها صورت گیرد.

رییس اداره استثنایی آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با بیان اینکه بالغ بر ۱۰۰هزار نوآموز تحت پوشش طرح سنجش سلامت قرار خواهند گرفت، افزود: از این تعداد ۷۰ هزار نوآموز بدو ورود به پایه اول و ۳۰ هزار نوآموز مربوط به دوره پیش دبستانی هستند.

ممبینی با اشاره به آغاز فعالیت ۵۷ پایگاه سنجش سلامت در استان از اول تیرماه، خاطرنشان کرد: پس از پایان روند نوبت گیری اینترنتی، والدین بر اساس نوبت اعلامی می‌توانند با در دست داشتن معرفی نامه مدرسه و همچین شناسنامه نوآموز و والدین و نیز مبلغ ۳۰۰ هزار ریال تعرفه سنجش به نزدیکترین پایگاه سنجش سلامت محل زندگی خود مراجعه کنند.

وی با اظهار اینکه تمهیدات ویژه‌ای برای دانش‌آموزان مناطق سیل زده و عشایری لحاظ شده است، توضیح داد: سنجش سلامت نوآموزان مناطق عشایری استان مانند سال گذشته به طور کامل رایگان خواهد بود، همچنین سنجش سلامت نوآموزان مناطق سیل زده نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد.

رییس اداره استثنایی آموزش و پرورش خوزستان یادآور شد: توصیه ما این است که والدین دانش‌آموزان طرح سنجش سلامت را جدی بگیرند و در فواصل زمانی تعیین شده نسبت به سنجش سلامت فرزند خود اقدام کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار