رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان:
رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: در شرایط رکود، بهره وری برای وضعیت دولت و مردم نجات بخش است.
کد خبر: ۷۶۵۳۴۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶ 23 July 2019

 امید حاجتی عصر دوشنبه در جلسه شورای راهبری توسعه خوزستان اظهار کرد: ابلاغ‌ها و بخش نامه‌هایی که به استان می‌آید در راستای اجرای یک قانون است.

وی افزود: در بخشنامه استقرار میز خدمت هیچ گونه استثنایی قائل نشده است و با توجه به ضرورت ارزیابی استانی و ملی انتظار داریم همه در اجرای این بخشنامه مشارکت داشته باشند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان عنوان کرد: دستگاه‌ها اگر به واسطه قانون از ارزیابی مستثنا شده‌اند این مورد را از وزارت خانه خود استعلام کنند و تاییدیه آن را از سازمان امور اداری و استخدامی کشور گرفته و به ما بدهند، در غیر این صورت همه باید در از نظر من ارزیابی عملکرد شوند.

حاجتی گفت: هیچ دو دستگاه اجرایی در استان یافت نمی‌شود که ویژگی یکسانی داشته باشند اما این ارزیابی را مشکل می‌کند.

وی ادامه داد: در شاخص‌های ارزیابی استانی این قابلیت وجود دارد اما در شاخص‌های اختصاصی عملکرد به هیچ وجه این قابلیت وجود ندارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: اگر به جای سازمان امور اداری و استخدامی کشور بودم عملکرد دستگاه‌های استانی را تنها از منظر شاخص‌های عمومی و استانی ارزیابی می‌کردم اما شاخص‌های اختصاصی عملکرد باید به صورت بخشی ارزیابی شود.

حاجتی تأکید کرد: نتایج ارزیابی طرح میز خدمت و اندازه گیری و بررسی میزان رضایت مندی مردم از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در ارزیابی عملکرد بسیار مهم هستند.

وی یادآور شد: یکی از تکالیف قانونی برنامه ششم توسعه رشد اقتصادی از طریق بهبود وضعیت بهره وری است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان افزود: در شرایط رکودی بهره وری برای وضعیت دولت و مردم نجات بخش است و تاکنون استانی در زمینه بهبود بهره وری طرحی یا ارزیابی انجام داده باشد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار