مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: مطابق چشم‌انداز 1410 در تلاش هستیم تا با بکارگیری همه عوامل فنی و غیرفنی، خاموشی شبکه برق اهواز را به 99 دقیقه در سال برسانیم.
کد خبر: ۷۶۸۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸ 03 August 2019

حسن کریمی اظهار کرد: بهره‌گیری از فناوری‌های نوین دنیای ما را دگرگون کرده و استفاده از تکنولوژی و تجهیزات جدید، خصوصا درحوزه برق یک ضرورت و اصل مهم برای پیشرفت و دستیابی به رفاه عمومی بهتر برای شهروندان است و در این زمینه در تلاش هستیم تا زمان خاموشی‌ها را سطح کلانشهر اهواز کاهش دهیم.

وی افزود: در زمینه کاهش خاموشی‌ها در سطح کلانشهر اهواز و با هدف افزایش پایداری، قدرت مانور، جلوگیری از قطع برق شهروندان، تعداد 120 دستگاه کلید گازی جدید در نقاط مختلف شبکه برق کلانشهر اهواز نصب شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: حفظ پایداری شبکه برق در مناطق گرمسیر کشور یک ضرورت غیرقابل انکار است زیرا برق برای مردم حکم اکسیژن را دارد و برنامه‌ریزی برای پایدار کردن شبکه و استمرار خدمات رسانی جز اصلی‌ترین اهداف است.

کریمی ادامه داد: از ابتدای سال 98 تا تاکنون، در راستای جلب رضایت عمومی شهروندان تعداد 120 دستگاه کلید گازی در سطح کلانشهر اهواز نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و با نصب این تعداد، مجموع کلیدهای گازی منصوبه روی شبکه برق به ۵۱۵ دستگاه رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خاطرنشان کرد: مطابق چشم‌انداز 1410 شرکت توزیع نیروی برق اهواز در تلاش هستیم تا با بکارگیری همه عوامل فنی و غیر فنی، خاموشی شبکه به 99 دقیقه در سال برسد و جریان مستمر این انرژی پاک بدون وقفه خصوصا در ایام گرم که وسایل سرمایشی برای مردم اهواز نقشی حیاتی دارد ادامه داشته باشد.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار