معاون سازمان صمت خوزستان:
معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان با اشاره به اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز در طول چند روز گذشته حدود 400 تا 500 تومان کاهش داشته است، گفت: قیمت مرغ در بازار استان روند کاهشی به خود گرفته است.
کد خبر: ۷۷۴۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹ 25 August 2019

عبدالرحمان ناصریان با اشاره به کاهش قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام‌شده در بحث تنظیم بازار و همچنین کنترل قیمت‌ها، در حال حاضر قیمت مرغ روند کاهشی به خود گرفته است.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز در طول چند روز گذشته حدود 400 تا 500 تومان کاهش داشته است و امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده این روند کاهشی در بازار استان ادامه داشته باشد.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان تصریح کرد: اقدامات انجام‌شده در بحث صدور فاکتور توسط مرغداران، برخوردهای انجام گرفته و تشکیل پرونده برای مرغداران متخلف و نظارت بر روند فعالیت و عرضه مرغ باعث به وجود آمدن شرایط کاهشی قیمت این محصول در استان شده است.

ناصریان ادامه داد: همچنین اکنون شاهد افزایش جوجه‌ریزی هستیم و این مساله نیز به بحث کاهش قیمت‌ها کمک شایانی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر میانگین کشوری قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز حدود 16 هزار و 800 تومان و میانگین قیمت مرغ در خوزستان حدود 15 هزار و 200 تومان و بسیار پایین‌تر از میانگین کشوری است زیرا در استان‌های جنوبی مانند خوزستان افت و تلفات بالا است و این مساله باعث می‌شود تا قیمت پایین‌تر باشد.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان گفت: امیدواریم روند کاهشی قیمت مرغ در بازار استان ادامه داشته باشد و مشکلی نیز در بحث تامین مرغ مردم در خوزستان به وجود نیاید.

منبع: ایسنا
برچسب ها: قیمت مرغ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار