استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت : ۱۳ هزار خانه آسیب دیده از سیل فروردین گذشته تاکنون بازسازی شده است و مقرر شد تا پایان شهریور جاری بازسازی دیگر منازل زیان دیده نیز به پایان رسد.
کد خبر: ۷۷۸۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸ 09 September 2019
غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از روستای حمدان سلجه از توابع شهرستان حمیدیه با اشاره به روند پیشرفت کار در دوره بازسازی اظهار کرد: تعمیر منازل آسیب‌دیده روستای حمدان سلجه تا پایان شهریورماه تکمیل می‌شود و احداث منازل جدید نیز تا پایان بهمن‌ماه به اتمام خواهد رسید.
 
به گزارش"تابناک"وی با بیان اینکه روند اجرای کار در این روستا خوب است، گفت: در این مسیر، نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران، بسیج، ارتش و همچنین خیرین به ما کمک کرده‌اند. پیش از این به دلیل گرمای هوا روند کار کمی کند بود اما با کاهش دما در خوزستان، سرعت کار بهتر و بیشتر خواهد شد.
 
استاندار خوزستان بیان کرد: امیدواریم با حمایت دولت و نظام و کمک خیرین بتوانیم در موعد مقرر کار بازسازی  منازل روستای حمدان سلجه انجام شود. 
 
شریعتی با اشاره به روند احداث مدارس آسیب‌دیده، از تلاش جهت آمادگی مدارس برای مهرماه خبر داد و گفت: همچنین اعتبار لازم در اختیار دانشگاه علوم پزشکی اهواز قرار گرفته تا درمانگاه‌های آسیب دیده نیز تعمیر و تکمیل شوند.
 
وی عنوان کرد: ترمیم ۱۰ کیلومتر جاده مسیر حمدان سلجه که خواسته مردم بوده آغاز شده است و برنامه‌ریزی جهت تکمیل ادامه این مسیر هم انجام خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار