شهردار بستان گفت: در پایانه مرزی چذابه بالغ بر۱۲۰ هکتار برای پارک خودروهای زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده و کار روشنایی، آسفالت و نصب دوربین در آن در حال انجام است.
کد خبر: ۷۸۱۵۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰ 21 September 2019

عادل عذار با اشاره به آخرین وضعیت پارکینگ چذابه اظهار کرد: در حال حاضر بین 110  تا 120 هکتار از مساحت پارکینگ چذابه آماده شده و مشکل روشنایی آن نیز تقریباً حل شده است.

وی با بیان اینکه حصارکشی پارکینگ به صورت دیوار پیش‌ساخته انجام شده است، افزود: بخش زیادی از مساحت 120 هکتاری پارکینگ زیرسازی آن نیز آماده و به مرحله آسفالت رساندیم اگر چه پیش‌بینی می‌شود در ایام اربعین بارندگی نداشته باشیم.

شهردار بستان گفت: پارکینگ بستان در مرحله مزایده است تا پس از تعیین برنده بخش خصوصی بهره‌بردار و مدیریت پارکینگ مشخص شود.

عذار مالکی با اشاره به نصب دوربین ورود و خروج جهت کنترل و صدور قبض همچنین استقرار یک دستگاه آتش نشانی در پارکینگ چذابه، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود حداقل 30 نفر به صورت شبانه روزی در پارکینگ مستقر و به زائرین اربعین خدمات‌رسانی کنند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 25 هزار خودرو زائرین در پارکینگ نگهداری شد، افزود: مقرر شد بهره بردار ، کل پارکینگ را بیمه  و یک دفتر بیمه را نیز در محل مستقر کند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار