مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: طی هفته آینده بخشی از مطالبات بازیکنان نفت مسجدسلیمان پرداخت خواهد شد.
کد خبر: ۷۸۵۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰ 05 October 2019

افشین حیدری با اشاره به تلاش ها برای رفع مشکلات مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: طی هفته آینده بخشی از مطالبات بازیکنان نفت مسجدسلیمان پرداخت خواهد شد. باید از تارتار، سرمربی محبوب نفت بابت کار بزرگی که در این تیم انجام داده و موج امید را در این شهر محروم و مظلوم ایجاد کرده است، تشکر کنم.

وی همچنین با قدردانی از بازیکنان نفت بابت رشادت و موفقیت تیم، گفت: متاسفانه بخش نامه وزارت نفت خللی در نحوه پرداخت مطالبات بازیکنان نفت به وجود آورد ولی با برنامه ریزی هایی که صورت گرفت، بخشی از این مطالبات به زودی پرداخت خواهد شد تا نفت بدون دغدغه کار کند و موفقیت هایش تداوم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: جا دارد از داریوش حسن پور، سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان نیز که با دست خالی فعالیت می کند، تشکر کنم. امیدوارم با تلاش و پیگیری های مدیرعامل شرکت نفت، استاندار و نماینده شهرستان، مشکلات این باشگاه به صورت اساسی حل شود. از هیات مدیره باشگاه نیز بابت ساماندهی وضعیت تیم نفت قدردانی می کنم.

وی گفت: قصد داریم با کمک استاندار و شورای تامین استان در خوزستان، درباره آینده تیم های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان به عنوان دو تیم ریشه دار و با اصالت تصمیم گیری کنیم. این دو تیم سرمایه های خوزستان هستند ولی متاسفانه ابلاغیه جدید وزارت نفت مشکلاتی برای این تیم ها ایجاد کرده است. امیدوارم روزی حق مردم خوزستان از وزارت نفت گرفته شود.

حیدری افزود: انتظار داریم مسوولان در ابلاغیه های خود، مردم خوزستان را ویژه در نظر بگیرند. مردم خوزستان در کنار لوله های نفت زندگی می کنند و انتظار دارند که وزارت نفت مسوولیت اجتماعی خود را انجام دهد.

وی عنوان کرد: باتوجه به حضور تعدادی از نماینده های خوزستان در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، امیدوارم برنامه ریزی خوبی برای پیشگیری از این اتفاق داشته باشند و حق مردم خوزستان به موقع گرفته شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار