مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات درمانی به بیش از ۳۵ هزار زائر اربعین تاکنون در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد
کد خبر: ۷۸۹۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ 19 October 2019

علی خدادادی با اشاره به خدمات امدادی کمیته امداد و نجات اربعین جمعیت هلال احمر خوزستان، اظهار کرد: از ۱۳ مهرماه تاکنون، ۱۲ هزار و ۸۳ بیمار به صورت سرپایی در ایستگاه سلامت مستقر در مرز شلمچه درمان شده‌اند و ۵۳ نفر نیز از این مرز به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

وی افزود: همچنین در این مدت ۱۰ هزار و ۱۹۳ نفر برای انجام تست قندخون و فشارخون به این ایستگاه مراجعه کرده‌اند. در این مدت، سه هزار و ۷۶۱ نفر نیز برای انجام تست قندخون و فشارخون به ایستگاه سلامت در مرز چذابه مراجعه کرده‌اند و ۶ هزار و ۶۱۴ بیمار نیز در این مرز به صورت سرپایی درمان شده‌اند. همچنین ۳۳ نفر به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

خدادادی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیش از ۳۵ هزار زائر اربعین تاکنون، بیان کرد: در مجموع در دو مرز شلمچه و چذابه و سایر پایگاه‌های ثابت بین‌شهری، ۱۵ هزار و ۲۵۷ نفر برای انجام تست قند خون و فشارخون به ایستگاه‌های سلامت هلال احمر مراجعه کرده‌اند و ۲۰ هزار و ۲۳۸ بیمار نیز به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: هلال احمر ، اربعین98
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار