معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: رانندگان متقاضی لاستیک سنگین از این پس برای دریافت حواله تایر باید در سامانه" www.kala.ntsw.ir" ثبت‌نام کنند.
کد خبر: ۸۰۴۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲ 14 December 2019

عبدالرحمان ناصریان در ستاد تنظیم بازار خوزستان در سرسرای سازمان صمت استان بیان کرد: وزارت صمت برای سهولت بیشتر رانندگان متقاضی لاستیک سنگین اقدام به راه اندازی این سامانه اینترنتی کرده است.

وی با اشاره به اینکه این درگاه به منظور سرعت بخشیدن به توزیع لاستیک سنگین ایجاد شده گفت: رانندگان ناوگان سنگین و نیمه سنگین می‌توانند برای دریافت حواله لاستیک در این سامانه ثبت‌نام، و لاستیک مورد نیاز خود را از این طریق تهیه کنند.

پارسال با افزایش قیمت لاستیک رانندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین که کار حمل و نقل کالا و یا مسافر را انجام می دهند اعتراض و اعتصاب کردند که در این راستا دولت برای کمک به رانندگان این ناوگان، توزیع لاستیک با نرخ دولتی را به راهداری سپرد.

با تعریف این سامانه رانندگان این ناوگان دیگر برای دریافت لاستیک نیاز به مراجعه به دستگاه خاصی برای دریافت حواله لاستیک نیستند و می توانند مستقیم در این سامانه ثبت نام و حواله دریافت کنند.

فروشندگان متخلف جوجه یک روزه معرفی شوند

معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در ادامه این نشست بیان کرد: اتحادیه ها و انجمن های مربوط به تولید مرغ، فروشنده و واسطه متخلفی که جوجه یک روزه را بیشتر از قیمت مصوب به فروش می رسانند معرفی کنند تا با فرد متخلف در مدت ۲۴ ساعت برخورد شود.

وی گفت: یکی از اعتراضات مرغداری ها خرید جوجه یک روزه از برخی واسطه ها با قیمتی بیش از نرخ مصوب است که اگر مستنداتی از این موضوع ارایه دهند در زمانی کوتاه این موضوع رسیدگی می شود.

قیمت مصوب جوجه یک روزه هم اکنون ۲۴ هزار ریال است که از سوی اتحادیه مرغداران اعلام شده است.جوجه یک روزه تا قیمت ۴۳ هزار ریال نیز به فروش می رسد.

 

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار