سرمربی تیم فوتسال مس سونگون:
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون پس از شکست تیمش برابر ملی حفاری، گفت: مقصر این نتیجه خود من هستم زیرا باید بازیکنانم را بیشتر آماده می کردم.
کد خبر: ۸۰۵۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳ 14 December 2019

علیرضا افضل پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال کشور برابر ملی حفاری، اظهارکرد: بازی خیلی خوبی بود و تیم ملی حفاری بسیار خوب کار کرد. آن ها هدف شان را خوب دنبال کردند ولی ما از همان ابتدا، بازی را بد شروع کرد. تیمی که چَک اول را بد بخورد باید تا آخر محکم بایستد تا آن چَک را بزند. ما در انتهای بازی که پاور پلی کردیم، به خودمان آمدیم و به گل هم رسیدیم.

وی بیان کرد: مقصر این نتیجه خود من هستم زیرا باید بازیکنانم را بیشتر آماده می کردم. هفته قبل تیم ملی حفاری با نتیجه بدی شکست خورده بود و هرچه به بازیکنانم گوشزد کردم که آن نتیجه را نادیده بگیرید، توجه لازم را نداشتند.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: حفاری همیشه تیم خوبی بوده و خوب هم فوتسال بازی کرده است. به هر حال ذهنیت ما برای این دیدار خوب نبود و چه منِ سرمربی و چه بازیکنانم آمادگی روحی روانی لازم را نداشتیم و همین باعث شد که سه گل عقب بیفتیم و در نهایت شکست بخوریم. به حفاری که سه امتیاز خیلی خوب کسب کرد نیز تبریک می گویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردید، در این دیدار غافلگیر شوید؟ عنوان کرد: من فکر همه چیز را می کردم. من از گرم کردن تیمم متوجه شدم که امروز تیم مان، تیم نیست. بعد از بازی با شهروند باید از نظر روحی روانی با بازیکنانم کار می کردم که در این زمینه به خوبی کار نکردم و همین هم باعث شد که به تیم خوب حفاری ببازیم.

افضل با ابراز ناراحتی نسبت به برخورد برخی تماشاگران ملی حفاری، گفت: تیم ملی حفاری خوب بازی می کند و نیاز نیست که یکسری افراد به سالن بیایند و شخصیت این تیم را زیر سوال ببرند. چند سال است که در لیگ مربیگری می کنم و هر وقت به اهواز آمده ام، همین افراد پشت نیمکت می نشینند. فکر می کنم توهین های آن ها به بازیکنان زشت است. آن ها خودشان را جای ما بگذارند اگر کسی به آن ها چنین توهین های زشتی کند، دچار چه وضعیی می شوند. این کارها خوب نیست و باشگاه ملی حفاری را زیر سوال می برند. نمی دانم هدف باشگاه این است که این عده پشت نیمکت بنشینند یا خودشان چنین کارهایی را انجام می دهند.

وی درباره داوری هم عنوان کرد: امروز داوری مشکلی نداشت. در هر بازی اشتباهاتی رخ می دهد. بازی قبل هم که از زمین اخراج شدم، من به داوری اعتراض نکردم و بحث ما روی بازیکن حریف بود که متاسفانه اخراج شدم و امروز کنار تیمم نبودم و این نتیجه در اهواز رقم خورد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: فوتسال
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار