در روز دوم نمایشگاه صنعت نفت خوزستان؛
تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی‌حفاری ایران و دانشگاه شهید چمران اهواز در حاشیه یازدهمین نمایشگاه مشترک ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان امضا شد.
کد خبر: ۸۰۵۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵ 15 December 2019

همزمان با دومین روز کاری یازدهمین نمایشگاه مشترک ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان، شرکت ملی‌حفاری ایران و دانشگاه شهید چمران اهواز تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی امضا کردند.

این تفاهم‌نامه به امضای غلامحسین خواجه، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی‌حفاری ایران رسید.

این تفاهم‌نامه در راستای گسترش زمینه‌های همکاری علمی و پژوهشی جهت رفع نیازهای صنایع به ویژه صنعت حفاری میان دانشگاه و این شرکت مبادله شد.

بومی‌سازی و انتقال فناوری‌های نوین، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه از جمله قطب علمی حفاری و مرکز تحقیقات حفاری دانشگاه در تعریف و اجرای پروژه‌های پژوهشی از شمار محورهای این سند همکاری است.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان روز جمعه، ۲۲ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خوزستان در اهواز گشایش یافت و تا روز دوشنبه، ۲۵ آذرماه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به آشنایی با توانمندی‌های داخلی است.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار