مدیر کل مدیریت بحران استان و جانشین استاندار در ستاد پیشگیری و مقابله با بحران استان؛
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان نیز با بیان اینکه تمامی ماسک های توزیع شده از سوی این مدیریت متعلق به پیش از بروز ویروس کرونا بودند گفت:تاکنون بیش از ۶۰ هزار ماسک ساده و فیلتردار از سوی این مدیریت به دانشگاه‌های علوم پزشکی خوزستان و دستگاه های خدماتی تحویل و توزیع شده است.
کد خبر: ۸۳۲۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱ 18 March 2020

کیامرث حاجی زاده روز چهارشنبه در قرارگاه مدیریت و کنترل کرونا در اداره کل مدیریت بحران استان بیان کرد: ۳۰ هزار ماسک ساده دیگر نیز تهیه شده که در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی و دستگاه های خدماتی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به مقابله با سه بحران کرونا، سیلاب و ملخ در خوزستان توضیح داد: در حوزه نقاهتگاه ها باید تصمیم جدی گرفته شود، نقاهتگاه نفت هرچه سریعتر باید آماده سازی شود؛ تا این لحظه صنایع فولاد همراهی خوبی در همه بحران ها داشته است و برای کمک به تجهیز نقاهتگاه ها نیز به دانشگاه های علوم پزشکی سطح خوزستان اعلام آماده باش کرده است.

وی با بیان اینکه سامانه بارشی دیگری در روزهای آینده وارد خوزستان خواهد شد اضافه کرد:از آنجا که همچنان با کرونا درگیر هستیم ضرورت دارد تمهیدات جدی اندیشیده شود، از دستگاه های متولی در حوزه سیلاب می‌خواهیم ماشین آلات و تجهیزاتشان به صورت آماده باش در کنار سیل بندها و نقاط خطر مستقر باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار