مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا استان و شهرستان برای روزهای ۱۲ تا ۱۴ فروردین ماه سال جاری برای مقابله با کرونا ویروس:
بن عباس تصریح کرد : با توجه به دستور العمل ستاد مدیریت بیماری کرونا استان و شهرستان برگزاری روز ۱۳ بدر ممنوع است لذا مراجعه شهروندان به بوستانها و تفرجگاهها ممنوع است.
کد خبر: ۸۳۵۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳ 30 March 2020

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان دزفول ، امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه و رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان دزفول گفت : با تصمیم ستاد مبارزه با شیوع کرونا ویروس و قطع زنجیره شیوع این بیماری و اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی به منظور حفظ سلامت مردم و هماهنگی انجام شده با غزی فرماندار محترم شهرستان شوش ،  از امشب پل حمید آباد خروجی شهرستان دزفول به سمت شهرستان شوش و بالعکس مسدود میشود.
 
وی افزود : با توجه به دستور العمل ستاد مدیریت بیماری کرونا استان و شهرستان برگزاری روز ۱۳ بدر ممنوع است لذا مراجعه شهروندان به بوستانها و تفرجگاهها ممنوع است.
 
بن عباس تصریح کرد : کلیه ورودی های بوستانها و تفرجگاهها در دزفول مسدود شده و نیروی انتظامی با افرادی که نسبت به حضور در اماکن عمومی اصرار کنند مطابق قانون برخورد میکند.
 
رئیس ستادمدیریت بیماری کرونا شهرستان دزفول گفت : تمام مبادی ورودی ها و خروجی های شهرستان در این سه روز ( ۱۲ ، ۱۳ ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۹) بسته شده است و با توجه به مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا خوزستان سفر بین شهری در استان ممنوع است.
 
وی همچنین بیان داشت ؛ به غیر از ممنوعیت سفرهای درون استانی ، ترددهای درون شهری نیز با محدودیت بوده و فقط به ترددهای ضروری مجوز داده میشود و اجازه تردد شلوغ و پر ازدحام درون شهری داده نمیشود.
 
بن عباس در ادامه از مردم خواست در روزهای ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ فروردین در منازل خود بمانند و افزود : ویژه برنامه های مفرحی توسط رادیو دزفول برای شهروندان در دو نوبت صبح و عصر در نظر گرفته شده است که زمان پخش آنها متعاقبا اعلام می‌شود
 
وی در پایان گفت : از شهروندان تقاضا می شود نسبت به اجرای تصمیمات ستادمدیریت بیماری کرونا همچون گذشته نهایت همکاری را داشته باشند و ما را در قطع زنجیره انتقال و شیوع کرونا ویروس کمک نمیاند.
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار