کد خبر: ۸۶۷۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳ 25 June 2020

خودکشی دختر و پسر جوان در رودخانه کارون اولین خودکشی‌ای نبود که کارون به خود دیده است. اما خودکشی‌ای که صبح دوم تیر ماه مشخص شد، یک بار تفاوت عمده داشت. تفاوتی که باعث داستان خودکشی دختر و پسر جوان در کارون خبرساز شود. 

خبر کوتاه بود و شوکه کننده؛ دختر و پسری جوان دستانشان را به هم گره زدند و به رودخانه پریدند. آخرین نفس‌هایشان را کشیدند و پریدند. وقتی بالا امدند دیگر نفس نداشتند.
مشاهده فیلم
 
دانلود فیلم خودکشی دختر و پسر جوان در رودخانه کارون
 
مردم محلی فهمیدند، سعی کردند کمک کنند نشد. هلال احمر آمد ولی دیر شده بود. در نهایت آنچه روز سوم تیر، از آب گرفتند جسدهایی بود که دستانشان بهم گره خورده بود.
 
دختر اسمش زینب بود و اهل اندیکا، ۱۸ سال بیشتر نداشت. پسر ۲۲ ساله بود و اسمش بهزاد. دلشان می‌خواسته با هم ازدواج کنند. خانواده‌ها مخالف بودند به دلایلی که خودشان داشتند. دختر و پسر جوان تصمیم گرفتند خودشان را غرق کنند و به زندگیشان را تمام.
 
دختر و پسر جوان که سد گلدار را برای خودکشی و پایان زندگی خودشان در این دنیا انتخاب کردند. دختر خاله، پسرخاله بودند. خواهر بهزاد هم همسر برادر زینب است.
 
بهزاد قبل از اینکه دستش را به دست زینب گره بزند و با هم به رودخانه کارون بپرند، به خانواده‌اش زنگ زده بود و خبر داده بود. می‌گویند وصیت‌نامه‌ای هم نوشته بودند که کنار هم دفن شوند ولی وصیت‌نامه‌ای پیدا نشد و هر کدام قرار شد جای متفاوتی دفن شوند. احتمالاً دختر در اندیکا و پسر در بازفت دفن شود. اما فعلاً جسدهای این دختر و پسر جوان که در رودخانه کارون خودکشی کردند، برای کالبدشکافی به اهواز فرستاده شده است. 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار