یحیی گل محمدی در بازی با ماشین سازی از مدافع میانی اش در پستی عجیب استفاده کرد و مهدی ترابی هم با به ثمر رساندن دومین گل سه امتیازی خود در 2 بازی اخیر پرسپولیس، به رتبه دوم جدول برترین گلزنان لیگ صعود کرد.
کد خبر: ۸۷۳۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱ 10 July 2020

با توجه به غیبت محمد انصاری، محمد نادری، محسن ربیع خواه و وحید امیری که همگی توانایی بازی در پست دفاع چپ پرسپولیس را دارند، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت در بازی با ماشین سازی از شجاع خلیل زاده در این پست استفاده کند. کمتر کسی یاد دارد وی از زمان حضور در پرسپولیس، در این پست بازی کرده باشد.

* اعلام نشدن خطای سعید حسین پور روی بازیکن ماشین سازی در دقیقه 17 بازی سبب اعتراض رضا مهاجری به داور شد که البته رضا کرمانشاهی بی تفاوت از این اعتراض گذشت.

* کارت ندادن به دفاع ماشین به دلیل متوقف کردن بشار رسن در موقعیت ضدحمله پرسپولیس، این بار سبب اعتراض خلیل زاده به تصمیم داور شد.

* بازیکنان تیم میزبان در طول نیمه اول بارها روی نفرات حریف دچار خطا شدند که همین موضوع با واکنش منفی نیمکت نشین های پرسپولیس همراه شد. 

* در دقیقه 30  و پیش از اعلام زمان استراحت از سوی داور، بشار رسن با مدافع برزیلی ماشین سازی دچار درگیری لفظی جزئی شد که این غائله با دخالت سایر بازیکنان خیلی زود به اتمام رسید.

*پیش از اعلام وقت اضافی نیمه اول حامد لک به دلیل آسیب دیدگی روی زمین افتاد اما پس از لحظاتی به بازی برگشت. 

* افتادن تابلوی تبلیغاتی پشت دروازه ماشین سازی هم سبب شد عوامل ورزشگاه بلافاصله وارد عمل شده و این تابلو را صاف کنند. 

در دقیقه 50 دیدار ماشین سازی و پرسپولیس برخورد محمد خرم الحسینی با حسین کنعانی زادگان سبب شد هافبک جوان ماشین سازی با فریاد زیاد روی زمین بیفتد و برای بیرون بردن وی از زمین، برانکارد به زمین آورده شود امابلافاصله پس از مداوای پزشکان، خرم الحسینی به بازی برگشت.

* در دقیقه 56 خرم الحسینی با اعتراض به تعویض جای خود را به قائم اسلامی خواه داد و به این شکل ناراحتی خود را به دلیل بیرون آمدن از زمین اعلام کرد. 

* دومین تعویض ماشین سازی در دقیقه 59 انجام شد که این بار هم بازیکن تعویضی یعنی بابک مرادی اعتراض خود را به خروجش از زمین و آمدن اتابک زارعی به بازی اعلام کرد.

* در دقیقه 60 فردین عابدینی در حالیکه در کنار زمین مشغول گرم کردن خود بود به خاطر اعلام خطا به سود پرسپولیس به داور معترض شد که به همین دلیل رضا کرمانشاهی با رها کردن بازی به لب خط آمد و مدافع نیمکت نشین ماشین سازی را با کارت زرد جریمه کرد.

* غیبت 9 بازیکن پرسپولیس برای این بازی عاملی بود تا یحیی گل محمدی تنها 6 بازیکن ذخیره در اختیار داشته باشد و سه جای خالی روی نیمکت این تیم دیده شود. 

* رضا مهاجری پس از اعلام پنالتی به سود پرسپولیس به اتابک زارعی که دقایقی قبل وی را به زمین فرستاده بود، معترض شد.

* پیش از پنالتی زدن مهدی ترابی، حامد لک پشت به این بازیکن تور دروازه ماشین سازی را گرفته بود و به این شکل تمرکز کرد اما در نهایت برخلاف بازی رفت نتوانست مانع گل شدن پنالتی پرسپولیسی ها شود.

* وینگر ملی پوش پرسپولیس مانند دیدار قبلی این تیم بار دیگر یک گل سه امتیازی به ثمر رساند تا به نخستین بازیکن پرسپولیس در لیگ نوزدهم تبدیل شود که تعداد گل هایش 2 رقمی شده است. ترابی با این گل در کنار عیسی آل کثیر در رتبه دوم جدول گلزنان لیگ قرار گرفت.

* پس از خطای شاهین ثاقبی روی علی علیپور که با اخراج هافبک ماشین سازی همراه شد، برخی نیمکت نشین های پرسپولیس با ثاقبی مجادله لفظی داشتند.

رضا مهاجری در پایان بازی اعتراض خود را به عملکرد شاگردانش در این دیدار مطرح کرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار