کد خبر: ۸۸۲۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳ 31 July 2020

شورای تامین استان خوزستان و شهرستان رامهرمز راجع به وام‌های صندوق‌های هرمی اطلاعیه‌ای صادر کردند. در این اطلاعیه آمده است:
براساس پیگیری ها و مصوبات شورای تامین استان و شهرستان وموافقت بانک مرکزی طی هفته آینده بانک مورد نظر(بانک رسالت) پس ازبرگزاری جلسات کارشناسی و ارزیابی و همچنین جلسه باتعدادی ازصندوق داران غیرمجاز اعلام داشته اند که هفته آینده درشهرستان مستقر و عملیات بانکی لازم جهت عودت مطالبات مردم که نزد صندوق دارانی که همکاری نموده را شروع می نمایند.

در این راستا تعدادی ازصندوق داران که همکاری ننموده و باعث رنجش و نگرانی سپرده گذاران شده اند قطعا براساس قانون و مصوبات شورای تامین استان برخورد لازم به عمل خواهد آمد. ضمنا دلالان (لیدرها) نیز مکلف به بازگشت کلیه وجوه غیرقانونی اخذ شده از مردم می باشند در غیر این صورت اقدام قانونی نیز وفق مصوبات شورای تامین استان و شهرستان به عمل خواهد آمد.

در پایان این اطلاعیه از سپرده گذاران خواسته شد: به دلیل حجم گسترده کار و نداشتن اطلاعات دقیق توسط صندوق داران از وضعیت کاری خود تا زمان بررسی ، صبر پیشه نمایند ، چرا که تمام تلاش مجموعه شورای تامین استان و شهرستان اخذ سپرده های آنان از صندوق داران غیرمجاز و بازگشت به آنان می باشد و این اقدام مستلزم صبر و حسابرسی دقیق بوده تابه لطف خدا مطالبات کلیه افراد عودت داده شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار