شهردار "لُس‌آنجلس":
بسیاری از خانه‌های بزرگ محلات اعیانی شهر لُس‌آنجلس، میزبان مهمانی‌های شبانه بزرگ هستند که محل تجمع صدها و هزاران نفر از جوانان و یکی از کانون‌های شیوع ویروس کروناست.
کد خبر: ۸۸۴۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱ 06 August 2020

شهردار شهر "لس‌آنجلس" در ایالات کالیفرنیا آمریکا تهدید کرد در راستای سیاست‌های مقابله با شیوع ویروس کورنا، از این پس آب و برق خانه‌هایی که در آنجا مهمانی‌های بزرگ برگزار شود، قطع خواهد شد.

 به نقل از" لس‌آنجلس تایمز"، "اریک گارسِتی" شهردار شهر "لس‌آنجلس" آمریکا، دیروز (چهارشنبه) ضمن اعلام این خبر از تجمعات و مهمانی‌های بزرگ روزهای گذشته در محله‌های "هالیوود هیلز" و "کالاباس" به شدت انتقاد کرده و این تجمعات را "نقض آشکار دستورات و مقررات بهداشتی" توصیف کرد و وعده مقابله با هرگونه تجمع مغایر با قوانین را داد.

شهردار لس آنجلس در نشست خبری دیروز / لس آنجلس تایمز

شهردار

او گفت: ما برای جلوگیری از شیوع ویروس کلوب‌های شبانه و کافه‌ها را تعطیل کرده‌ایم اما بعضی خانه‌ها با برگزاری مهمانی‌، تبدیل به کلوب‌های شبانه شده‌اند.

شهردار تهدید کرد: ما همان رفتاری را که با کلوب‌ها و کافه‌های متخلف انجام می دهیم با این خانه‌ها هم انجام خواهیم داد و از این پس آب و برق هر خانه‌ای که در آن مهمانی شبانه برگزار شود، قطع خواهد شد.

او گفت: اگر با شکایات مردمی به نهادهای قانونی، برگزاری مهمانی شبانه در خانه‌ای محرز شود، ظرف مدت 48 ساعت پس از احراز، آب و برق آن خانه قطع خواهد شد.

او ضمن هشدار به مردم لس‌آنجلس گفت: بازرسان به دقت همه جا را می‌پایند تا از اجرای دستورات بهداشتی مطمئن شوند.

نمایی هوایی از برگزاری یک مهمانی شبانه در خانه ای بزرگ در محله "بورلی" لس آنجلس

شهردار

شهر لس‌آنجلس آمریکا یکی از کانون‌های شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکاست و در این شهر تاکنون 4825 مورد فوتی کرونا روی داده است. آخرین آمار فوتی روزانه کرونا در لس‌آنجلس دیروز (چهارشنبه) با مرگ 68 نفر ثبت شده است.

همچنین آمار ابتلا در این شهر حدود 200 هزار نفر است و آخرین آمار مبتلایان 24 ساعت گذشته این شهر که دیروز (چهارشنبه) اعلام شد حاکی از تشخیص ابتلای 2347 مورد جدید است.

همچنین در کل بیمارستان‌های شهر لس‌آنجلس 1768 بیمار کرونایی بستری هستند که از این تعداد نزدیک به یک سوم آنها حال وخیمی داشته و به دستگاه "ونتیلاتور" وصل هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار